+380 (66) 582-76-98
+380 (66) 582-76-98





Ланцюгова пила Зеніт ЦПЛ-406/2800 Профі Шина 406 мм., Гарантія 36 міс, Вага 5,4 кг, 2,8 кВт Автоматична подача мастила,
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ланцюгова пила Зеніт ЦПЛ-406/2800 Профі - потужний і продуктивний інструмент, відноситься до класу професійних. Ланцюгова пила заснована на базі потужного електричного двигуна і володіє високою продуктивністю. Не виробляє вихлопних газів, тому може використовуватися навіть в закритих приміщеннях. Має ергономічну конструкцію і невелику вагу, зручно лежить в руці і легко управляється.
Особливості та переваги:
- Автоматичне мастило ланцюга;
- Потужний і надійний двигун;
- Натягувач ланцюга;
- Кнопка блокування від випадкового включення;
- Відмінне співвідношення ціни і якості.
-
Комплектація
- Напрямна шина;
- Захисний кожух пиляльної гарнітури;
- Ланцюг;
- Ємність для олії 80 мл;
- Ключ універсальний;
- Посібник з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Список сервісних центрів;
- Паковання коробка.
Характеристики
| Основні: | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 406 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ланок ланцюга | 57 |
| Номінальна швидкість протягування ланцюга | 14.0 м/с |
| Частота тока | 50 Гц |
| Ширина напрямного паза шини | 1,3 мм |









| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 406 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Вага | 5.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Ліхтарик | Ні |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 891 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10043
2 891 ₴
+380 (66) 582-76-98
Отдел продаж
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний







