




Аэратор бензиновый Grunhelm TS-40S
Опис Скарефікатор бензиновий Grunhelm TS-40S
Скарефікатор бензиновий Grunhelm TS-40S призначений для аерації ґрунту та очищення газону від торішньої трави, моху та іншого сміття. Завдяки особливому принципу роботи техніки, коріння рослин одержує достатню кількість кисню. Трава на обробленому газоні росте особливо ефективно і набуває насичений зелений колір.
Бензиновий двигун EuroV 7л.с.
Вертикуттер обладнаний чотиритактним бензиновим двигуном об'ємом 212 см3. Ефективна система повітряного охолодження забезпечує оптимальну підтримку температурного режиму всіх внутрішніх компонентів. Запуск двигуна відбувається ручним способом, за допомогою шнура, намотаного на верхню частину маховика. Двигун відрізняється екологічністю, низьким рівнем шуму та вібрацій.
Робочий механізм
Робочий механізм системи складається з 18 сталевих ножів, які забезпечує максимальну ширину смуги захоплення 40 см і можливість занурення до 15 мм.
Так як аератор може бути використаний як скарифікатор, заміна робочого елемента відбувається дуже швидко і без будь-яких труднощів. Все що необхідно зробити - замість валу-розпушувача зі сталевими ножами встановити вал-скарифікатор з пружинними зубами.
Завантажувальний контейнер 45 л
Скарифікатор оснащений містким завантажувальним контейнером об'ємом 45 л, завдяки якому користувач не має необхідності часто зупинятися на його спустошення.
Складна рукоятка
Складна конструкція ручки забезпечує зручне зберігання та транспортування на довгі відстані.
Характеристики
Ємність резервуару
45 л
Інструмент
Скарифікатор
Вага
42 кг
Виробник
Grunhelm
Габарити
665 х 640 х 570 мм
Гарантія
1 рік
Глибина проникнення
15 мм
Додатково
-Скарифікатор-вертикуттер 2 в 1 -Ручка для транспортування -Регулювання висоти -М'яке оздоблення керма -Двигун Euro V
Кількість ножів
18 ножів або 24 пружини (два ролики в наборі)
Країна походження
Китай
Регулювання глибини
Так
Робочий об'єм
212 cм3
Тип живлення
Бензин
Ширина обробки
400 мм
Штрих код
6906524925710
Описание Аэратор бензиновый Grunhelm TS-40S
Двигатель EURD V
Мощность бензинового двигателя.: 7 л.с.
Объем двигателя: 212 куб.см.
Емкость травосборника: 45л
Ширина кошения: 400 мм
Высота кошения: 0-150мм
Вес: 42 кг
Характеристики Аэратор бензиновый Grunhelm TS-40S
Производитель Grunhelm
Страна происхождения Китай
Гарантия 1 год
Инструмент Аэратор
Тип питания Бензин
Ширина обработки 400 мм
Глубина проникновения 15 мм
Регулировка глубины Да
Кол-во ножей 18 ножей или 24 пружины (два ролика в наборе)
Емкость резервуара 45 л
Габариты 665 х 640 х 570 мм
Вес 42 кг
Дополнительно
Аэратор-скарификатор 2 в 1
Ручка для транспортирования
Регулировка высоты
Мягкая отделка руля
Двигатель Euro V

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Глубина обработки | 15 мм |
| Количество ножей (спиц) на валу аэратора | 18 |
| Объем травосборника | 45 л |
| Состояние | Новое |
| Тип | Аэратор |
| Тип привода | Бензиновый двигатель |
| Тип травосборника | Мягкий |
| Ширина обработки | 400 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 42 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Объем двигателя | 212 куб. см |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
- Цена: 18 351 ₴
- Нет в наличии
- Код: 92571
18 351 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понедельник09:0016:00
- Вторник09:0016:00
- Среда09:0016:00
- Четверг09:0016:00
- Пятница09:0015:00
- СубботаВыходной
- ВоскресеньеВыходной



