+380 (66) 582-76-98
+380 (66) 582-76-98

Пила бензинова Baumaster GC-9952 M
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензопила BauMaster GC-9952M - це апарат, що володіє відмінними характеристиками для продуктивної роботи. На борту пилки є 2-х тактний бензиновий двигун потужністю 3 кВт. Для змащення ланцюга використовується масло, яке подається автоматично. Крім того, інструмент має невелику вагу і розмір, що полегшує його використання. Також комфорту в роботі сприяє антивібраційна система і зручна рукоятка. Варто відзначити, що пила оснащена захистом від віддачі, завдяки якій робота з апаратом принесе задоволення. Область застосування: Цей апарат призначений для підрізання дерев, заготівлі дров та розпилювання деревини. Може використовуватися як для домашніх робіт, так і для виробничих.
Особливості:
- Автоматичне змащення ланцюга;
- Зубчастий упор для точного різання;
- Металева кришка заводного механізму підвищує надійність інструменту і дозволяє працювати при високих навантаженнях;
- Система легкого старту для запуску пилки;
- Антивібраційна система для полегшення роботи;
- Безключовий доступ до фільтру;
- Нова розширена гарантія: 18 місяців;
Комплектація:
- Пила бензинова Baumaster GC-9952M;
- Пільная ланцюг - 1 шт;
- Пиляльна шина – 1 шт;
- Пластиковий захисний кожух для шини - 1 шт;
- Викрутка - 1 шт;
- Круглий напилок для заточування ланцюга - 1 шт;
- Мірний стакан для приготування паливної суміші - 1 шт;
- Комбінований ключ – 1 шт;
- Шестигранні ключі – 2 шт (3 мм, 4 мм);
- Зубчастий упор – 1 шт;
- Додаткова рукоятка - 1 шт;
- Інструкція з експлуатації - 1 шт.;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BauMaster |
| Вага | 5.8 кг |
| Довжина шини | 455 мм |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
| Кількість обертів | 3200 |
- Ціна: 1 811 ₴
- Немає в наявності
- Код: GC-9952 M
1 811 ₴
+380 (66) 582-76-98
Отдел продаж
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


