
Полірувальна машина Авангард УПМ 180/1600
Опис
Полірувальна машина Авангард УПМ-180/1600 використовується для шліфування та полірування різних поверхонь, у тому числі з лакофарбовим покриттям, виробів з полімерних матеріалів, кольорових металів, нержавіючої сталі. Апарат відмінно підходить як для побутового використання, так і професійного.
Полірувальна машина АВАНГАРД УПМ-180/1600 оснащена двигуном достатньої потужності з високим крутним моментом. Це забезпечує стабільну роботу при незначних перевантаженнях. Корпус редуктора виконаний з алюмінієвого сплаву, завдяки якому швидко відводиться тепло, що запобігає перегрів. А завдяки блокування шпинделя можлива проста і швидка заміна оснастки. Також машина Авангард УПМ-180/1600 має додаткову D-подібну рукоятку, яка розташована над редуктором для рівномірного розподілу навантаження при роботі.
Особливості:
- Запобігання перегріву;
- Блокування кнопки вмикання;
- Регулятор числа обертів;
- Мала вага;
- Кнопка блокування шпинделя;
- Невеликі габарити;
- Зручне включення.
Комплектація:
- Полірувальна машина,
- додаткова рукоятка,
- гумовий диск,
- полірувальний диск,
- керівництво
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Авангард |
| Вага | 3.8 кг |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість обертів | 3000 |
- Ціна: 1 530 ₴
- Немає в наявності
- Код: УПМ-180/1600
1 530 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


