




Перфоратор Metabo BHE 2444
Перфоратор Metabo BHE 2444
Опис:
Данный перфоратор отлично справляется с задачами по сверлению отверстий в металле, дереве, а также справляется с бетонными, каменными поверхностями. Даная модель универсальна и имеет в своем арсенале два рабочих режима: обычное сверление, а также сверление с ударом. Это предоставляет возможность использовать инструмент в разных ситуациях.
Описание модели
Metabo BHE 2444 може похвалитися наявністю спеціальної захисної муфти, яка виключає повертання інструменту в руках оператора, якщо відбудеться заклинювання оснащення. Завдяки ефективній оснащенні забезпечується ефективна робота без втрати енергії. Низький вага (2,3 кг), надає підвищений комфорт при роботі з інструментом.
Кому підійде Metabo BHE 2444
Дана модель перфоратора зацікавить, в першу чергу, професійних будівельників, монтажників і майстрів, які змушені виконувати великі обсяги робіт за пророблення отворів у кам'яних, бетонних, цегельних поверхнях. Також знадобиться для використання вдома. Тут відсутня режим відбійного молотка, що гарантує зниження кількості раптових поломок.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Вага | 2.3 кг |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна сила удару | 2.3 Дж. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Свердління |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 24 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість обертів | 880 |
| Максимальна кількість ударів | 5400 |
- Ціна: 3 448 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12919
3 448 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



