




Фуговально-рейсмусовий верстат (400 В) jet JPT-310
ОСОБЛИВОСТІ:
- Можливість установки вала helical
- Відкидний фугувальний стіл
Фугування
- Ексцентриковий механізм регулювання глибини фугування
- Можливість регулювання висоти приймаючого столу
- Регульований фугувальний упор
- Регульоване огорожу ножового вала
- Фугувальні столи з чавунного литва
- Фугувальний упор з алюмінієвого профілю
Рейсмусование
- Відключається привід валів подачі
- Регулювання висоти фрезерування обертовим маховиком
Вдалою заміною окремих рейсмусовому і фуговально верстата може стати Jet JPT-310 (400 В). Ця модель користується попитом серед професіоналів та любителів працювати з деревом. Крім того, такий верстат суттєво економить простір у невеликих приміщеннях.
Конструкція даної моделі має значні переваги порівняно зі спеціалізованою технікою для фугування і рейсмусовання:
- Базою для роботи з деталями довжиною до 3 метрів є довгі чавунні столи;
- Легкий фугувальний упор, оскільки виготовлений з алюмінію;
- Наявність подавального і приймального столів;
- Ексцентрикова регулювання, що робить заміну строгального валу на helical більш зручною.
Завдяки валу helical робота виконується з мінімальним рівнем шуму, деревина обробляється якісно, без вырывов. Твердосплавні чотиригранні леза не потребують заточування або регулювання, мають тривалий термін експлуатації.
Jet JPT-310 (400 В) - комбінований верстат, в якому перехід від фугування до рейсмусованию відбувається шляхом підняття верхнього модуля і перевстановлення кожуха. При цьому попередні налаштування зберігаються.
| Модель | JPT-310 |
| Артикул (400 В) | 10000290T |
| Споживана (вихідна) потужність | 3,5 (2,2) кВт |
| Частота обертання строгального валу | 5500 об/хв |
| Діаметр строгального валу | 70 мм |
| Розмір ножів (ДхШхТ) | 310 х 25 х 3,0 мм |
| Кількість ножів | 3 |
| Максимальна ширина заготовки | 307 мм |
| Діаметр витяжного патрубка | 100 мм |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 1410 x 750 x 1000 мм |
| Вага | 230 кг |
| Фугування | |
| Глибина стругання за один прохід | 0-3,0 мм |
| Розміри столу фугування (ДхШ) | 1400 x 305 мм |
| Розміри фугувального упору (ДхВ) | 1100 x 150 мм |
| Кут нахилу паралельного упору | 0-45° |
| Рейсмусование | |
| Швидкість подачі | 7 м/хв |
| Максимальна висота заготовки | 225 мм |
| Максимальна глибина стругання за один прохід | 3,5 мм |
| Максимально допустима глибина стругання за один прохід по всій ширині | 1,5 мм |
| Мінімальна довжина заготовки | 150 мм |
| Довжина рейсмусового столу | 540 мм |






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Споживана потужність | 3.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фуговально-рейсмусовий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 230 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість обертів холостого ходу | 5500 |
- Ціна: 68 387 ₴



