+380 (66) 582-76-98
+380 (66) 582-76-98

Заточний верстат KRAISSMANN 320 SSG 100
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Заточний верстат KRAISSMANN 320 SSG 100
Заточна машина Kraissmann 320 SSG 100 відноситься до надійних виробів високої якості має прекрасні технічні характеристики. Установлений на ньому асинхронний двигун з хорошою потужністю забезпечує тиху роботу і простоту в експлуатації. Проточку ланцюга і його глибину можна регулювати. На сьогодні це перевірений часом, надійний інструмент, який дуже популярний у споживачів. Покупця приваблює його простота використання, низькі показники рівня шуму, висока ступінь продуктивності і сучасний ергономічний дизайн.
Перед відправкою весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Станина з міцного металу
- Сучасна ергономіка дизайну
- Скло для захисту
- Надійна фіксація ланцюга
- Зручна ручка
- Затискний надійний механізм
- LED-світильник забезпечує якісну підсвічування робочого місця
- Асинхронний двигун
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Напруга мережі: 220 В/50 Гц
- Потужність: 320 Вт
- Діаметр кола: 100 мм
- Число оборотів: 5000 про/хв
- Вага: 2,6 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Заточна машина Kraissmann 320 SSG 100
- Додаткова рукоятка
- Заточний диск 100х22х3,2 мм
- Гарантійний талон
- Інструкція по експлуатації
- Картонна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Максимальный диаметр диска | 100 мм |
| Потребляемая мощность | 0.32 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Точильный |
| Общие параметры | |
| Вес | 2.6 кг |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Пользовательские характеристики | |
| Число оборотов холостого хода | 5000 |
- Цена: 1 646 ₴
- В наличии
- Код: 1007001
1 646 ₴
+380 (66) 582-76-98
Отдел продаж
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0016:00
- Вторник09:0016:00
- Среда09:0016:00
- Четверг09:0016:00
- Пятница09:0015:00
- СубботаВыходной
- ВоскресеньеВыходной


