
Електролобзик Makita 4329
Опис Електролобзик Makita 4329
Завдяки потужному двигуну на 450 Вт, лобзик Makita 4329 успішно поєднує потужність із компактним дизайном і функціями, що полегшують використання інструмента. Регулятор швидкостей (500-3100 уд./хв) забезпечує виконання цілої низки операцій із різання й оптимальне розпилювання різноманітних матеріалів. Лита алюмінієва база має регулювання кута до 45° в обидві сторони, а також фіксатор кута на 90° для виконання рівного розпилювання. Лобзик Makita 4329 має триступеневий маятниковий хід і прямий хід. Довжина ходу моделі Makita 4329 — 18 мм із максимальною глибиною пропилу в дереві 65 мм. під кутом 90° і максимальною глибиною пропилу в сталі 6 мм. під кутом 90°.
Лобзик Makita 4329 зручний у роботі, оскільки має компактний дизайн, довжину всього 22.4 см і вагу 1.91 кг. Динамічно збалансований двигун працює тихіше та знижує вібрацію на 40%, порівнюючи зі звичайними моделями. Лобзик також обладнаний великим курковим перемикачем для простоти у використанні та кнопкою з фіксацією положення ввімкнення для зручності у разі тривалого застосування. Крім того, більшу зручність і кращий контроль під час роботи з інструментом забезпечує ергономічна прогумована ручка. Отвір для відводу забезпечує надійний захист від пилу завдяки спеціальному покриттю та вакууму.
Особливості:
- З електронним регулюванням кількості обертів і 4-ступеневим маятниковим ходом пилки
- Легкий лобзик із двигуном на 450 Вт
- Мінімальний рівень вібрації й шуму
- Зсувний прозорий захисний щиток забезпечує високий рівень безпеки та вільний огляд оброблюваної деталі й розмічальної лінії
- Опорна плита нахиляється в обидві сторони на 45º
- Можливість під'єднання пилососа
- Опорна плита з литого під тиском алюмінію
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Вес | 1.9 кг |
| Длина хода пилки | 18 мм |
| Наклон подошвы | 45 град. |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 450 Вт |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Маятниковый ход | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Регулировка маятникового хода | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 3100 |
- Цена: 3 321 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4329
3 321 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понедельник09:0016:00
- Вторник09:0016:00
- Среда09:0016:00
- Четверг09:0016:00
- Пятница09:0015:00
- СубботаВыходной
- ВоскресеньеВыходной


