




Культиватор Konner&Sohnen KS 4HP-70
Опис Культиватор Konner&Sohnen KS 4HP-70
Бензинові моделі культиваторів «Könner&Söhnen» вирізняються високою якістю комплектуючих і продуманою ергономікою. У модельному ряді можна знайти культиватори потрібної потужності для оброблення різних типів ґрунту, від пухкого до цілинно-глинистого.
Особливості:
— 4-тактний двигун «K&S» з верхнім розташуванням клапанів OHV, що забезпечує збільшений моторесурс.
— Колесо для зручного транспортування.
— Посилений сошник для легкого та швидкого вибору глибини орання.
— Оптимальне співвідношення потужності та ваги.
— Висока маневреність.
— Ергономічна панель керування.
— Тверда рамна конструкція.
— Ковані шаблеподібні фрези.
— Нижня частина трансмісії надійно захищена від ударів.
Надійні фірмові двигуни
Бензинові культиватори обладнані 4-тактним двигуном «K&S», що має збільшений моторесурс. Кожен двигун маркується індивідуальним серійним номером, що дає змогу ефективніше контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування.
Ковані фрези
Ковані шаблеподібні фрези культиватора підходять для роботи з будь-яким типом ґрунту, як із цілинним, так і з більш доглянутим. Для захисту рослин під час орання передбачені захисні бічні диски. Ширина оброблення цих моделей становить від 45 до 65 см, глибина — до 26 см.
Транспортувальне колесо
Для максимально зручного переміщення культиватора, він обладнаний спеціальним транспортувальним колесом. Його легко піднімати на час оброблення ґрунту.
Ергономічна панель керування
Ергономічна панель керування дає змогу швидко керувати та легко маневрувати культиватором.







| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Количество передач | 1 вперед |
| Максимальная глубина обработки | 27 см |
| Максимальная ширина обработки | 70 см |
| Система запуска | Механический стартер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Трансмиссия | Червячный редуктор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 36 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Мощность двигателя | 4 л. с. |
| Объем двигателя | 139 куб. см |
| Объем масляного бака | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 1.5 л |
- Цена: 9 300 ₴
- Нет в наличии
- Код: 000003231
9 300 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понедельник09:0016:00
- Вторник09:0016:00
- Среда09:0016:00
- Четверг09:0016:00
- Пятница09:0015:00
- СубботаВыходной
- ВоскресеньеВыходной




