




Пила ланцюгова електрична 2200Вт, шина 40см, SDS-система натягування ланцюга, прямий двигун. INTERTOOL DT-2203
ОПИС
Електропила INTERTOOL з подовжнім розташуванням двигуна підійде для роботи в саду, на ділянці, а також буде корисна на будівництві або під час ремонту.
Двигун, потужністю 2200 Вт розвиває швидкість ланцюга до 15 м/с, що забезпечує швидкий розпил деревини будь-якого виду, від мокрого дерева до деревостружкових плит. Довжина шини 40 см крок ланцюга 3/8".
Металева шестерня редуктора і наявність знімної металевої приводної зірки роблять пилку надійної, зменшуючи ймовірність поломки, при цьому збільшується її продуктивність!
Пила володіє оптимальним співвідношенням потужності і ваги, дуже компактна і легка у своєму сегменті. Зручна форма передньої ручки забезпечує більш високу маневреність і зручну горизонтальну різання. Невелика вага гарантують комфортну роботу оператора протягом тривалого часу.
На відміну від бензопили електропилкою можна працювати як в приміщенні, так і на вулиці, за рахунок відсутності вихлопних газів. Крім цього електропила DT-2203 малошумна.
Автоматичне мастило ланцюга мінімізує передчасний знос шестерень і ланцюги, таким чином, зводить технічне обслуговування до мінімуму.
Особливості:
- Компактна і легка
- Безпечна – реалізована подвійна система захисту
- Автоматичне мастило ланцюга
- Бачок з індикатором рівня масла
- SDS - система натягу ланцюга для швидкої зміни і натяжки без ключів
- Швидка заміна щіток
- Знімна металева зірка приводний
- Індикатор мережі
Комплектація
Пила електрична
Шина
Ланцюг
Захисний кожух для шини
Інструкція
Гарантійний талон






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.5 кг |
| Довжина шини | 400 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
- Ціна: 3 390 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT-2203
3 390 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



