




Генератор инверторный Könner&Söhnen KS 4000iEG S Тип запуска Ручной/электро Максимальная мощность4.0 кВт
Інверторний газобензиновий генератор
| Максимальна потужність | 4.0 кВт* |
| Номінальна потужність | 3.5 кВт* |
| Потужність двигуна | 7.5 к.с. |
| Тип запуска | Ручний/електро |
| Тип палива | Газ/Бензин |
| Модель двигуна | KS 240i |
| Розетки | 2x16A |
| Напруга | 230 В |
| Вага нетто | 40 кг |
| Частота | 50 Гц |
*При роботі на газу потужність генератора зменшується на 10%.
Газобензиновий генератор інверторного типу KS 4000iEG S німецької торгової марки Könner&Söhnen в шумозахисному корпусі – це зручне компактне, практично безшумне джерело електроенергії. Ключова особливість даної моделі полягає в тому, що вона виробляє електричний струм з правильною синусоїдою.
Економічний режим дозволяє знизити витрату палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню оборотів двигуна. Альтернатор з мідною обмоткою і потужний двигун K&S гарантують безаварійне і тривале використання та відповідають всім європейським стандартам якості. Наявність LED-дисплея дає можливість якісніше контролювати роботу генератора і своєчасно проводити його технічне обслуговування.
| Напруга, В | 230 |
| Максимальна потужність, кВт | 4.0* |
| Номінальна потужність, кВт | 3.5* |
| Потужність двигуна, к.с. | 7.5 |
| Частота, Гц | 50 |
| Сила струму макс., А | 17.4 |
| Розетки | 2x16A |
| Тип запуска | Ручний/електро |
| Ємність паливного бака, л | 12.5 |
| Багатофункціональний LСD-дисплей | Навантаження, рівень палива, напруга, частота, час роботи; індикатор перевантаження, індикатор напруги, показник рівня оливи |
| Рівень шуму, Lpa (7m)/Lwa, дБ | 66/91 |
| Вихід 12В, А | — |
| USB-виходи | 5В/1A, 5В/2.1A |
| Модель двигуна | KS 240i |
| Об’єм двигуна, см3 | 223 |
| Тип двигуна | Газовий/бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний, з повітряним охолодженням |
| Можливість паралельного підключення | + |
| Ємність масляного картера, л | 0.6 |
| Коефіцієнт потужності cos φ | 1 |
| Габарити (ДхШхВ), мм | 620x440x510 |
| Акумулятор літiй-iонний, А·год | 1.6 |
| Вага нетто, кг | 40 |
| Вага брутто, кг | 46 |
| Клас захисту | IP23M |
*При роботі на газу потужність генератора зменшується на 10%.











| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Könner & Söhnen |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 4 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 3.5 кВт |
| Полная мощность | 4 кВА |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 23 |
| Тип топлива | Газ/Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 46 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик уровня масла | Да |
| Режимы запуска | Ручной запуск, Электрический |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Марка двигателя | KS 240i |
| Мощность двигателя | 7.5 л. с. |
| Объем двигателя | 223 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 12.5 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 39 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: 000004037
39 499 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понедельник09:0016:00
- Вторник09:0016:00
- Среда09:0016:00
- Четверг09:0016:00
- Пятница09:0015:00
- СубботаВыходной
- ВоскресеньеВыходной



















