+380 (66) 582-76-98
+380 (66) 582-76-98





Пневматичний фарборозпилювач HVLP, форсунка 1.3 мм, верхній пластиковий бачок 600мл, 3бар INTERTOOL PT-0117
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
За передоплатою
ОПИС
Краскопульт INTERTOOL PT-0117 — це професійний інструмент, який призначений для роботи з різними видами ЛКМ. Він розроблений на основі технології HVLP, що дозволяє значно знизити втрати матеріалів на туманообразование. За допомогою даної технології досягаються високі показники (до 75%) перенесення ЛКМ на необхідну поверхню. Діаметр форсунки — 1,3 мм.
У моделі фарбувального пневматичного пістолета INTERTOOL PT-0117 обсяг пластикового бачка з верхнім розташуванням становить 600 мл Показник витрати повітря при робочому тиску до 3 атм не перевищує 300 л/хв. Розпилення може здійснюватися овальним або плоским факелом.
Особливості
- Призначений для професійних робіт;
- Дуже високі показники перенесення ЛКМ — до 75%;
- Можна використовувати більшість видів ЛФМ;
- Плоский і овальний смолоскипи,
- Компактний, ергономічний корпус дозволяє оптимально використовувати всі можливості інструменту і забезпечує максимальний комфорт роботи;
- Бачок зроблений з високоякісного пластику, що забезпечує довготривалість експлуатації інструменту і простоту в його обслуговуванні.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL PT-0117
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Робочий тиск | до 3 атм |
| Діаметр форсунки | 1,3 мм |
| Витрата повітря | 230-300 л/хв |
| Розташування бачка | верхнє |
| Обсяг бачка | 600 мл |
| Матеріал бачка | пластикd> </tr> |
| Діаметр шланга | 6-8 мм |
| Вага | 0,888 кг |
| Обсяг | 0,003827 куб. м |






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Діаметр сопла | 1.3 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.6 л |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Витрата повітря | 300 літр/хв |
| Стан | Новий |
- Ціна: 649 ₴
- Немає в наявності
- Код: PT-0117
649 ₴
+380 (66) 582-76-98
Отдел продаж
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний




