




Пневматичний фарборозпилювач HVLP MINI, форсунка 1.0 мм, верхній пластиковий бачок 125мл., 3бар INTERTOOL PT-0121
ОПИС
Краскопульт РТ-0121 використовується для фарбування невеликих поверхонь, тонування, аерографії, художнього лакування.
Особливості
- За рахунок високого коефіцієнта перенесення ЛФМ на поверхню значно знижуються втрати на туманообразование;
- Плоский і овальний факел;
- Підходить для більшості видів ЛФМ;
- Бачок зроблений з високоякісного пластику, що забезпечує довготривалість експлуатації інструменту і простоту в його обслуговуванні.

Краскопульт створений за технологією HVLP (низький тиск з великою витратою повітря), завдяки чому досягається 75% ефективність переносу ЛФМ на поверхню і економно витрачаються дорогі матеріали. Даний фарбопульт може використовуватися з більшістю видів ЛФМ.

Форсунка діаметром 1,0 мм дає можливість розпилення матеріалу плоским або овальним факелом. При робочому тиску до 3 атмосфер витрата повітря не перевищує 230 л/хв.

У моделі фарбувального пневматичного пістолета INTERTOOL PT-0121 обсяг пластикового бачка з верхнім розташуванням становить 125 мл.
Компактний, ергономічний корпус дозволяє оптимально використовувати всі можливості інструменту і забезпечує максимальний комфорт роботи.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL PT-0121
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Робочий тиск | до 3 атм |
| Діаметр форсунки | 1,0 мм |
| Витрата повітря | до 230 л/хв |
| Розташування бачка | верхнє |
| Обсяг бачка | 125 мл |
| Матеріал бачка | пластик |
| Діаметр шланга | 6-8 мм |
| Вага | 0,396 кг |
| Обсяг | 0,001496 куб. м |






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Діаметр сопла | 1 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.125 л |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрата повітря | 230 |
- Ціна: 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: PT-0121
499 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний




