




Паяльник для пластиковых труб Pro Сraft PL 1600
Опис Паяльник для пластикових труб Procraft PL-1600, Ф20 - 63мм, Потужність 800 (Вт)
Паяльник для пластикових труб Procraft PL1600 - призначений для збирання пластикових труб при монтажі систем водопостачання. Принцип роботи полягає в розплавлення пластмаси в місцях з'єднання труб, потім дві частини вручну фіксуються між собою - таким чином виходить надійний і герметичний контакт.
Модель обладнана нагрівальним елементом на 800 Вт, потужності якого достатньо для досягнення максимальної температури в 300 С. Робоча температура плавно регулюється за допомогою електронного терморегулятора на бічній панелі.
Для швидкого монтажу труб різного діаметру, передбачені три отвори під насадки. Вони виготовлені з тефлонового покриття, завдяки чому пластик не прилипає і насадки залишаються чистими. Робота можлива з трубами діаметром 20, 25, 32, 40, 50, 63 мм, також насадки вільно продаються інших розмірів.
В металевому кейсі завжди зручно зберігати і переносити всі інструменти і сам паяльник. Procraft PL1600 - хороший варіант для побутового застосування, він виділяється легким вагою, невеликими габаритами і високою потужністю.
Характеристики
Живлення Мережа
Напруга (В) 230
Температура (°С) 50-300
Час нагріву (мін) 10
Упаковка В кейсі
Форма нагрівального елемента Плоска
Вага (кг) 2.8
Потужність 800 (Вт)
Комплектація:
Паяльник для пластикових труб Procraft PL1600
Насадки(20, 25, 32, 40, 50, 63 мм)
Ключ шестигранний
Викрутка
Металева підставка
Металевий кейс
Керівництво користувача










| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Мощность | 800 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Максимальная температура жала | 300 град. |
| Минимальная температура жала | 50 град. |
| Частота тока | 50 Гц |
| Вес | 2.8 кг |
- Цена: 1 440 ₴
- В наличии
- Код: 016001
1 440 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понедельник09:0016:00
- Вторник09:0016:00
- Среда09:0016:00
- Четверг09:0016:00
- Пятница09:0015:00
- СубботаВыходной
- ВоскресеньеВыходной







