+380 (66) 582-76-98
+380 (66) 582-76-98





Коса електрична Procraft GT750
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрокоса Procraft GT750- компактний та легкий пристрій, що щастосовіється для скошення трави на садовій ділянці. Ергономічна конструкція тримеру та його просте управління дозволяють косити траву як на рівній поверхні, так і в складно доступних місцях.
Особливості коси Procraft GT750
Особливості коси Procraft GT750
- Висока виробнича потужність- катушка з волосінню робить до 1 тис обертів на хвилину, може зрізати навіть молоді парості дерев.
- Двигун росташовано в нижній частині конструкції, що забезпечує балансування пристрою.
- Телскопічна штанга дозволяє відрегулювати косу під ваш зріст.
- Велика кнопка страту для повільного початку роботи.
- Наявніть регулювання на рукоятці для комфортного положення рук.
- Захисний кожух попереджає травмування у випадку обрива волосіні, розкидання покошеної трави та дрібного каміння.
Недорога електрокоса для стрижки газону
Коса Procraft GT750 працює від електромережі, має невелику масу, що є перевагою аналогічних бензинових виробів
Для роботи з нею непотрібна велика фізична сила та складне технічне обслуговування. Все що потрібно- встановити волосінь на підключити пристрій у найближчу розетку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 1000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Складна ручка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
- Ціна: 1 995 ₴
- Немає в наявності
- Код: GT750
1 995 ₴
+380 (66) 582-76-98
Отдел продаж
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


