


Стрічкова шліфмашина ProCraft PBS 1950
Стрічкова шліфмашина ProCraft PBS-1950 спрямована на шліфування різних типів поверхонь — з пластмаси, з різних дерев'яних матеріалів, металу, а також усіх ґрунтованих.
Шліфмашинка стрічкова ProCraft PBS-1950 обладнана двигуном, потужність якого становить 1950 Вт, завдяки чому досягається висока швидкість шліфувальної стрічки (480 м/хв). Розміри робочої шліфувальної стрічки — 610 на 100 мм.
Шліфмашина ProCraft PBS-1950 має металевий корпус двигуна, а також сталеві підшипники з поліпшеним пилозахистом, що мають високий ресурс роботи. Мідне обплетення статора та якоря максимально захищена спеціальним багаторазовим лаковим покриттям. На ручці є гумові накладки, що перешкоджають ковзанню долоні.
До переваг Стрічкової шліфмашини ProCraft PBS-1950 можна додати можливість під'єднання пилозбірника, регулювання швидкості стрічки й електронне регулювання частоти обертання. На передній робочій поверхні інструмента є відкидна кришка, що дає змогу шліфувати навіть важкодоступні кути. Машинка вирізняється ергономічним дизайном, компактними габаритами та високою потужністю.
Особливості:
Двигун підвищеної потужності
Металевий корпус двигуна
Сталеві підшипники
Поліпшений захист від пилу
Можливість під'єднання пилозбірника
Характеристики:
Живлення від мережі 220 В/50 Гц
Потужність 1950 Вт
Розмір стрічки 100х610 мм
Швидкість стрічки 480 м/хв
Вага 3,5 кг
Комплектація:
Стрічкова шліфмашина ProCraft PBS-1950,
Пилозбірний мішок,
Інструкція з експлуатації,
Картонна коробка



| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1950 Вт |
| Вага | 3.5 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Procraft |
| Довжина стрічки/листа | 610 мм |
| Ширина стрічки/листа | 100 мм |
| Максимальна швидкість стрічки | 480 м/хв |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 4 056 ₴
- Немає в наявності
- Код: 001950
4 056 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


