



Пила ланцюгова електрична Edon ECS405-MT2000
Електропила Edon ECS405-MT2000 — це інструмент для виконання відрізних робіт з деревом. Електропила обладнана спеціальним компактним продуктивним електричним двигуном 2000 Вт потужність якого забезпечує швидкість обертання ланцюга 13.6 (м/сек), і пиляльної шини 405 мм, що цілком досить для порізування товстих колод, різних гілок і кущів. Інструмент має інерційне гальмо, яке запобіжить заклиненню ланцюга, чим підвищить безпеку роботи, а спеціальна система повітряного охолодження не дасть двигуну перегрітися і в такий спосіб забезпечить тривалість роботи. Компактні розміри, наявність металевого корпусу та невелика вага роблять використання пили зручним.
Особливості електропили Edon ECS405-MT2000:
- Сучасний яскравий і ергономічний дизайн.
- Мастило ланцюга відбувається автоматично.
- Обладнана якісною різальною гарнітурою.
- Забезпечується вільний доступ до вугільних щіток.
Металевий корпус забезпечує конструкцію жорсткістю й тривалим терміном експлуатації.
Технічні характеристики ланцюгової електропили ECS-405-MT2000:
- Напруга: 220 В.
- Частота: 50 Гц.
- Потужність: 2000 Вт.
- Кількість обертів: 820 об/хв.
- Швидкість подавання ланцюга: 13,6 м/с.
- Довжина шини: 405 мм.
- Крок ланцюга: 0,325".
- Об'єм оливного бака: 250 мл.
- Гальмо ланцюга: є.
- Автоматичне змащення ланцюга: є.
- Вага: 6.5 кг.
Гарантія: 24 місяці.
Комплектація ECS-405-MT2000:
- Електропила Edon ECS405-MT2000
- Пиляльна шина.
- Пиляльний ланцюг.
- Ключ
- Посібник з експлуатації.
- Картонне паковання.




| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Основні | |
| Вага | 6.5 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Edon |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 250 мл |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів | 820 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 028 ₴
- Немає в наявності
- Код: ECS405-MT2000
3 028 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


