+380 (66) 582-76-98
+380 (66) 582-76-98





Пила торцювальна з протяганням Einhell TC-SM 254 - 2B, 1900 Вт, диск 254 мм, лазер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості та переваги моделі TC-SM 254-2B (4300804):
- потужний двигун забезпечить продуктивність різання розносортної деревини, а довговічні деталі - значний ресурс агрегату без обслуговування;
- для формування скошених бічних граней передбачено можливість нахилу пиляльного блоку до 45 градусів вліво;
- лазерний покажчик для контролю прямої лінії;
- функція протяжки полягає у переміщенні різця по рейках для роботи з дошками та листами шириною до 31 см;
- тирса збирається в мішок, щоб уникнути засмічення робочого простору;
- опорна поверхня повертається в обидві сторони та фіксується під потрібним кутом;
- упори підтримують вироби, що розпилюються;
- вимірювальні шкали полегшують налаштування торцювання.
3 причини купити Einhell TC-SM 254-2B (4300804):
- Конструкція обладнання орієнтована безпечну експлуатацію;
- Заготівлі притискаються струбциною, що не допускає їх зміщення і як наслідок брак елементів, що виготовляються;
- Компактна техніка встановлюється на невеликому столі, без проблем транспортується та переноситься вручну.






| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Вага | 15 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Einhell |
| Максимальна глибина пропілу | 70 мм |
| Максимальний діаметр диска | 254 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 9 152 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4300804
9 152 ₴
+380 (66) 582-76-98
Отдел продаж
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний





