




Пила торцювальна Einhell TC-SM 2131/1 Dual
Торцювальна пила Einhell TC-SM 2131/1 Dual дає змогу виконувати швидку, точну та чисте розторцювання дерев'яних виробів. Поворотно-похильна голова пили може нахилятися вправо/вліво від 0° до +45° і дає змогу виконувати звичайні та подвійні похилі пропили. Пила гарантує чистий і гладкий зріз завдяки 48 зубцям пиляльного диска 210 мм і глибину пропилювання при 90° до 62 мм. Einhell TC-SM 2131/1 Dual має поворотний стіл із точним регулюванням кута. Торцювальна пила Einhell TC-SM 2131/1 Dual обладнана механізмом протягування, який дає змогу збільшити ширину оброблюваної заготовки за 90° до 310 мм. Для підвищення точності пила Einhell TC-SM 2131/1 Dual обладнана лазерним модулем, промінь лазера проєктується на оброблювану заготівку в площині різання.
Купити торцювальну пилку Einhell TC-SM 2131/1 Dual Ви можете в нашому інтернет-магазині за чудовою ціною.
Особливості торцювальної пили Einhell TC-SM 2131/1 Dual:
- Безступеневий нахил голови двигуна вправо/вліво от 0 ° до + 45 °
- Пиляльний диск із твердосплавними карбідними напайками (HW)
- Відкидний захисний кожух пиляльного диска
- Плавний хід по 2 штангам механізму протягування
- Блокування шпинделя для легкої та швидкої заміни пиляльного диска
- Пильна воронка за пиляльним полотном для кращого поглинання пилу
- Стружкосбірний мішок
- Двосторонні упори підтримки заготівки
- Лазерний модуль Показова лінія різання
- Вбудована шкала лінійки
- Поворотний стіл із точним регулюванням кута від -47° до +47°
- Струбцина для фіксації заготівки
Характеристики
|
Бренд |
Einhell |
|
Код виробника: |
TC-SM 2131/1 Dual |
|
Артикул |
4300390 |
|
Потужність |
1800 Вт |
|
Оберти х. х. |
4900 об/хв |
|
Ширина різання 90°х90°/90°х45°: |
310х62/210х62 мм |
|
Ширина різання 45°х90°/45° |
310х36 / 210х36 (праворуч 25) мм |
|
Максимальна ширина різання: |
310 мм |
|
Розмір TCT диска/коло. зубів: |
210 x 30 x 2,8 мм / 48 Z |
|
Вага нетто: |
11 кг |
|
Вага брутто: |
14.2 кг |
|
Розміри в пакованні: |
717 × 455 × 393 мм |
|
Гарантія: |
36 місяців |








| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Виробник | Einhell |
| Максимальна глибина пропілу | 62 мм |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 310 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4900 об/хв |
| Кут повороту | 45 град. |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 6 568 ₴
- Немає в наявності
- Код: TC-SM 2131/1 Dual
6 568 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний






