+380 (66) 582-76-98
+380 (66) 582-76-98





Торцювальна пила з протяжкою PARKSIDE PZKS 2000 B2 2000 Вт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Торцювальна пила з протяжкою PARKSIDE PZKS 2000 B2 2000 Вт
За під'єднаного навантаження 2000 Вт і швидкості обертання 4800 об./хв ви легко зможете пиляти дерево та пластик. Завдяки лазеру та висувній напрямній ви зможете різати легко та точно. Поперечна пила може бути під'єднана до зовнішньої системи пиловидалення та підходить для стаціонарного встановлення на верстаті. Максимальна довжина різання становить 340 мм, а максимальна глибина різання — 65 мм. Пиляльний диск має діаметр 210 мм і обладнаний 24 зубами.
- Для чистого та точного різання дерева та пластику
- Лазер для більшої точності різання
- Безступенево нахилена пиляна головка
- Скіс плавно або з фіксованими кутами регулюється
- Двошарова висувна напрямна
- 2 затискні пристрої та 2 бічні полиці для фіксації заготівки
- Легко налаштувати мішок для збирання пилу
- Також може бути під'єднаний до зовнішньої системи пиловидалення.
- Підходить для стаціонарного монтажу на верстаті (монтажний матеріал не входить до комплекту)
Характеристики:
- Потужність: 2000 Вт
- Швидкість: 4800 об/хв
- Пиляльний диск: Ø 210 мм/24 зубці (у зборі)
- Регулювання кута: від 0° до 45°
- Кут нахилу: від -45° до +45°
- Довжина різання: не більш ніж 340 мм (240 мм під кутом 45°)
- Глибина різу: не більш ніж 65 мм (38 мм під кутом 45°)
- Кабель: 2 м
- Країна походження — Німеччина
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація
- 1 пиляльний диск (попередньо зібраний)
- 1 мішок для збирання пилу
- 1 інструмент для заміни пиляльного диска
- 1 інструмент для регулювання блокування нахилу
- 2 натяжні пристрої (попередньо зібрані)







| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Виробник | Parkside |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Кут повороту | 45 град. |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 7 576 ₴
- Немає в наявності
- Код: PZKS 2000 B2
7 576 ₴
+380 (66) 582-76-98
Отдел продаж
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний





