+380 (66) 582-76-98
+380 (66) 582-76-98





Кутова шліфувальна машина PARKSIDE PWS 125 F6 ( 1200 Вт, 12000 об./хв,125 мм)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Кутова шліфувальна машина PARKSIDE PWS 125 F6 ( 1200 Вт, 12000 об./хв,125 мм)
Особливості:
- Підходить для всіх наявних у продажу дисків діаметром до 125 мм
- Безступеневе регулювання швидкості
- Міцний корпус редуктора з литого під тиском алюмінію з 3-позиційною передньою ручкою
- Також можна використовувати з чашковими або дисковими щітками.
- Проста зміна інструмента завдяки легкому блокуванню шпинделя
- Захисний кожух 2-в-1 для різання та шліфування зі швидким регулюванням
- Ручка з практичним відділенням для установного ключа
Характеристики:
- Споживана потужність: 1200 Вт
- Вага: 2.09 кг
- Виробник: Parkside
- Країна-виробник: Німеччина
- Максимальна кількість обертів: 12000 об/хв
- Живлення: Мережа 220В
- Максимальний діаметр диска: 125 мм
- Кріплення шліфлиста: Затискач
- Пристрій: приблизно 35,9 х 13,7 х 11,5 см
- Довжина шнура живлення: 3 м
Додаткові функції:
- Регулювання кількості обертів: Так
- Блокування шпинделя: Так
Специфікації:
- Блокування шпинделя: "Spindle-Lock"
- Скловолокно, пластик, алюміній
Вага:
- Кутова шліфувальна машина: приблизно 2100 г
- Додаткова ручка: приблизно 82 г
- Гайковий ключ: приблизно 60 г
- Різальний диск: приблизно 32 г






| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Вага | 2.09 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Parkside |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 1 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: PWS 125 F6
1 680 ₴
+380 (66) 582-76-98
Отдел продаж
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



