

Перфоратор Mächtz MRH-1220s
Опис Перфоратор Mächtz MRH-1220s
ПОТУЖНІСТЬ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
Двигун із потужністю 1220 Вт і силою удару 3,7 Дж дасть змогу виконувати широкий спектр робіт із демонтажу, свердління.
Підійде для буріння наскрізних отворів, у бетоні та камені діаметром від 4 до 32 міліметрів, отворів порожнистою коронкою до 68 міліметрів у цеглі, можливе використання для дерева, будівельних і синтетичних матеріалів із використанням свердлильного патрона.
Вага перфоратора всього 2,8 кілограма, його буде нескладно утримувати, легко керувати.
ЗРУЧНІСТЬ І КОМФОРТ РОБОТИ
Передня ручка перфоратора може переставлятися по колу, забезпечуючи максимальну зручність у роботі.
Є можливість самостійно змінювати змащення механізму удару завдяки сервісній кришці.
Глибина буріння може бути легко встановлена за допомогою спеціального обмежувача.
Є можливість використовувати швидкозатискний патрон для фіксації змінного інструменту та може використовуватися в режимі свердління (сам патрон не входить до комплекту).
Інструмент чудово збалансований, зручно лежить руці.
НАДІЙНІ, ДОВГОВІВНІ ПЗЛИ І МЕХАНІЗМИ
Запобіжна муфта дасть змогу усунути пошкодження інструмента, продовжити термін його експлуатації.
Вузли та механізми з високоякісного матеріалу гарантують стабільну роботу перфоратора в різних умовах.
ОБШИРНИЙ ДИАПАЗОН НАСТРОЕК І РЕГУЛІВОВА
Три режими роботи: ударний, ударно-обертальний і обертальний, дасть змогу виконувати широкий спектр завдань, працювати з різними матеріалами.
Функція зміни кута нахилу перфоратора та фіксація цього положення під час перемикання в позицію «Ударний режим».
Кількість ударів за хвилину становить 5900 уд./хв.
Вбудований регулятор дає змогу коригувати роботу, параметри становлять від 0 до 1450 обертів на хвилину.
Система фіксації SDS-plus дасть змогу швидко та легко провести заміну бура в разі зламання, зміни завдання. Крім того, повністю вимкне можливість провертання обладнання в патроні під час робочого процесу, забезпечує її вільний хід.
Реверс дасть змогу набагато легше витягувати свердло, знижуючи ризик пошкодження інструмента.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
-
Перфоратор ручний електричний MRH-1220S.
-
Посібник (інструкція) з експлуатації (технічний паспорт).
-
Гарантійний талон.
-
Передня ручка.
-
Піка.
-
Долото.
-
Бур Ø 8 мм.
-
Бур Ø 10 мм.
-
Бур Ø 12 мм.
-
Пластиковий кейс.


| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1220 Вт |
| Вага | 2.8 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Виробник | Mächtz |
| Максимальна кількість обертів | 1450 об/хв |
| Максимальна сила удару | 3.7 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 5900 уд/хв |
| Стан | Новий |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 699 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11059
2 699 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


