




Рубанок електричний Mächtz MEP-1250
Опис Рубанок електричний Mächtz MEP-1250
ПОТУЖНІСТЬ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
-
Двигун потужністю 1250 Вт дасть змогу проводити стругання і вирівнювання пиломатеріалів із деревини різних порід під час виконання столярних і ремонтних робіт за допомогою зняття верхнього шару. Підійде для створення меблів, підвіконь, альтанок.
-
Швидкість обертання 16500 об/хв дасть змогу впоратися з більшістю завдань.
-
Обмежувач глибини стругання — регулювання глибини стругання до 3 мм.
-
Максимальна ширина стругання в один прохід 82 мм.
ЗРУЧНІСТЬ І КОМФОРТ РОБОТИ
-
Мішок для пилу передбачений для швидкого видалення стружки з робочої зони.
-
Невелика вага сприяє тривалій роботі без втоми.
-
Рухомий щиток для захисту лез барабана під час роботи в перевернутому положенні.
-
Можливість вибору напрямку викидання стружки.
-
Додаткова опорна ручка для комфортної роботи.
-
Запобіжна опора для захисту лез ножів під час паркувального положення.
-
Тип оболонки мережевого шнура PVC стійкий до високих температур. Він довговічний, вирізняється хімічною та вогнестійкістю.
-
Лінійка упор дає змогу встановлювати необхідну ширину стругання й застосовується під час вибору фальца (чеверті).
НАДІЙНІ, ДОВГОВІВНІ ПЗЛИ І МЕХАНІЗМИ
-
Багатошарове заливання обвиток якоря і статора термостійким лаком надійно захищає двигун від будівельного пилу та міжвиткового замикання.
-
Міцний корпус із якісного ABS пластику зі спеціальним складом.
-
Покращені шестерні забезпечать зниження шуму та вібрації під час робіт.
-
Термостійке мастило збільшить термін експлуатації інструмента.
-
Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріванню та продовжуючи термін роботи.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
-
рубанок електричний MEP-1250;
-
обмежувач глибини;
-
лінійка упор;
-
гайковий ключ;
-
шестигранний ключ;
-
мішок для пилу;
-
стійка 1 шт.;
-
ремінь;
-
инструкция;
-
гарантійний талон.







| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Вага | 3.6 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Mächtz |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16500 об/хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання глибини стругання | Так |
- Ціна: 2 694 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11031
2 694 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний





