




Молоток відбійний Tekhmann TDH-1722 MAX
Опис Молоток відбійний Tekhmann TDH-1722 MAX
Міцний металевий корпус редуктора витримує великі навантаження, збільшує зносостійкість і довговічність міксера.
Завдяки високій енергії 22 Дж і 4000 ударів за хвилину досягається висока ефективність роботи та швидке виконання поставлених завдань.
Модель забезпечена ударостійким пластиковим кейсом для полегшення транспортування та зберігання не тільки молотка, але й комплектуючих — оснастка не загубиться й буде завжди під рукою.
До комплекту входять піка та зубило для більшості довбальних, демонтажних і підготовчих робіт із бетону та цегляної кладки. Вам не доведеться купувати додаткові насадки під час зміни оброблюваного матеріалу.
Завдяки міцному корпусу з магнієвого сплаву молоток не деформується під час великих навантажень. Це призводить до поліпшення експлуатаційних якостей інструмента: високої точності, зносостійкості, довговічності.
Особливості
-
Енергія удару 22 Дж
-
Висока ефективність з оптимальною частотою ударів
-
Компактний розмір і зручна вага для більшості різновидів робіт
-
Ударостійкий пластиковий кейс
-
Піка та зубило в комплекті
Комплектація
-
Молоток відбійний електричний TDH-1722 MAX
-
Інструкція з експлуатації (Технічний паспорт)
-
Гарантійний талон
-
Застосунок No1 (Список сервісних центрів)
-
Передня ручка
-
Піка 18х350 мм (пікоподібний різець)
-
Долото (зубіло, плоский різець) 18х350 мм
-
Місткість зі змащенням
-
Ключ вилковий
-
Ключ шестигранний
-
Пластиковий кейс для транспортування і зберігання
Виробник залишає за собою право на внесення змін у комплектацію виробу.











| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Вага | 9 кг |
| Тип патрона | SDS-max |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Tekhmann |
| Максимальна сила удару | 22 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 4000 уд/хв |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 5 013 ₴
- Немає в наявності
- Код: 846643
5 013 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний







