




Полірувальна машина Tekhmann TCP-18/1500 D
Опис Полірувальна машина Tekhmann TCP-18/1500 D
Конструкція полірувальної машини TCP-18/1500 D складається з одноступеневого редуктора з конічними шестернями в металевому корпусі, приєднаному до пластикового корпусу з колекторним двигуном, основною ручкою, перемикачем, цифровим індикатором, регулятором швидкості, мережевим шнуром живлення.
Також до конструкції виробу входить електронний блок системи регулювання швидкості обертання шпинделя для вибору переважного режиму обробки.
В основі роботи інструмента лежить технологія полірування матеріалу за допомогою полірувальних дисків, швидкість обертання яких можна вибирати залежно від конкретного типу робіт.
Замінити змінну насадку можливо після фіксації шпинделя натисканням і утриманням у натиснутому положенні кнопки фіксації шпинделя. Установлення та фіксація змінної насадки «диск — платформа» здійснюється по посадковому діаметру з нарізом М14, а зміна полірувальних кіл — за допомогою петельно-гачкового поверхневого з'єднання під назвою «липучка».
Особливості
-
Електронне регулювання швидкості за допомогою клавіш
-
Плавний пуск
-
Брендові підшипники NSK (Японія)
-
Ергономічні гумові накладки
-
Гумовий кабель завдовжки 3 м
-
Кейс
Комплектація
-
Пластиковий кейс
-
Полірувальний круг
-
Хутряний полірувальний чохол для диска
-
Торцевий ключ
-
Вугільні щітки
*Виробник залишає за собою право на внесення змін у комплектацію виробу





| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Вага | 4.5 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Tekhmann |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 3 453 ₴
- Немає в наявності
- Код: 849170
3 453 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


