




Коса бензиновая Procraft T4200
Описание Коса бензинова Procraft T4200
Бензинова коса Т4200 - ефективний інструмент для скошування бур'яну і газонів, підрізання гілок і кущів. Завдяки високим технічним характеристикам дозволяє справлятися з роботою швидко і без значних зусиль. Може використовуватися як для побутових, так і професійних потреб.
Модель обладнана потужним двотактним двигуном на 4200 Вт, який має високий ресурс і високу витривалість основних вузлів. Кількість обертів - 8-9 тис. За хвилину, максимальна ширина покосу - 41,5 см. Об'єм паливного баку складає 1,2 л, - такої кількості бензину вистачить на 2 години безперервної роботи.
Особливості та переваги Т4200
Бензокоса містить в комплекті набір інструментів для покосу, зокрема, ріжучий ніж, 2 побідитових диски і нейлонову нитку. Має такі переваги:
- Високооборотний економний карбюратор з підкачкою.
- Функція легкого запуску.
- Підвищений захист від пилу і забруднень.
- Посилені редуктори і система запалювання.
- Регульовані рукоятки.
- Ремінь-рюкзак для додаткової зручності.
Завдяки високій потужності мотора бензинова коса може стабільно працювати тривалий час навіть при значних навантаженнях.
Потужність:4200 Вт
Число оборотів холостого ходу:9000 об/хв
Вага:8,0 Кг
Тип штанги:Нероз'ємна
Тип запуску:Ручний
Ширина скошування області:415 мм
Ємність паливного бака:1.2 л
Тип двигуна:Двотактний
Робочий об'єм двигуна:52 СС










| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип | Мотокоса |
| Состояние | Новое |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Ширина скашивания лески | 415 мм |
| Максимальная ширина скашивания | 415 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 9000 об/мин |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Плечевой ремень | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
- Цена: 3 725 ₴
- В наличии
- Код: 442001
3 725 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понедельник09:0016:00
- Вторник09:0016:00
- Среда09:0016:00
- Четверг09:0016:00
- Пятница09:0015:00
- СубботаВыходной
- ВоскресеньеВыходной







