




Коса бензиновая Procraft T4500 NEW
Описание Коса бензинова Procraft T4500 NEW
Бензокоса Procraft T4500 NEW - це професійний прилад, який можна використовувати в побутових і виробничих умовах. Корпус виконаний з міцного пластику і доповнений захисним покриттям. Спеціальні отвори для охолодження запобігають перегріванню інструменту.
У комплектацію входять 3 види ножа, які дозволяють працювати з різними видами рослинності:
- 3Т. Видаляє газонну траву і жорстку рослинність.
- 40Т. Застосовується для скосу високої трави, верболозу, борщівника.
- 40Т. Підходить для скошування чагарників, бур'яну, густих заростей, з додатковими трьома різами навколо вала.
Ємність паливного баку складає 1.2 літра і дозволяє експлуатувати інструмент протягом 2 годин. Максимальна частота обертання в 9000 обертів на хвилину забезпечує ефективну роботу за короткий термін.
Особливості Procraft T4500 NEW
Бензотриммер обладнаний ергономічною ручкою, на якій розташовується кнопка управління і курок. При застосуванні волосіні максимальна ширина робочої поверхні - 41.5 см. Нероз'ємна штанга знижує рівень вібрації і збільшує міцність приладу. Наявність зручного ременя дозволяє мінімізувати навантаження на руки й дає можливість працювати з бензокосами тривалий час.
Потужність:4500 Вт
Число оборотів холостого ходу:9000 об/хв
Вага:8,3 Кг
Тип штанги:Нероз'ємна
Тип запуску:Ручний
Ширина скошування області:415 мм
Ємність паливного бака:1,2 л.
Тип двигуна:Двотактний
Робочий об'єм двигуна:56 СС










| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Максимальная ширина скашивания | 415 мм |
| Максимальное количество оборотов | 9000 об/мин |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Тип штанги | Прямая |
| Ширина скашивания лески | 415 мм |
| Тип | Мотокоса |
| Производитель | Procraft |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.3 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 56 куб. см |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
- Цена: 4 260 ₴
- В наличии
- Код: 404500
4 260 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понедельник09:0016:00
- Вторник09:0016:00
- Среда09:0016:00
- Четверг09:0016:00
- Пятница09:0015:00
- СубботаВыходной
- ВоскресеньеВыходной







