
Зварювальний інверторний напівавтомат Kaiser ARC-FLUX 120 INP
Зварювальний інверторний напівавтомат Kaiser Arc-Flux 120 INP - полуавтомат предназначен для зварювання тільки флюсовим дротом. Агрегат зроблений на сучасному обладнанні з високої якості комплектуючих з урахуванням останніх тенденцій в інструментобудуванні. Завдяки застосуванню інверторної технології Kaiser Arc-Flux 120 INP має компактні розміри та досить скромний вага — 7 кг. Довжина рукава — 2 м. Споживання електроенергії апаратом, порівнюючи з класичними трансформаторами, у рази нижчими. Вам не варто більше переживати, що в мережі слабка напруга, або що сусіди нарікатимуть через стрибки світла! Модель може працювати в режимі напівавтоматичної зварки (MAG) без газу флюсовий дріт.
Струм зварювання плавно змінюється в межах от 10 до 120А. З головних особливостей зварювального напівавтомата неодмінно варто зазначити такі: швидке заправлення дроту, наявність рукава з пальником, термозахист, універсальність і надійність.
З усього перерахованого вище можна зробити висновок: Kaiser Arc-Flux 120 INP — чудовий вибір за розумні гроші!
Особливості:
- інверторний
- плавне регулювання струму;
- примусове охолодження;
- захист від перевантаження з індикатором
- регулювання потужності
- високий ККД;
- стійка робота за слабкої напруги;
- можливість роботи тільки без газу та тільки флюсовий дріт;
- швидке заправлення дроту;
- автоматичне подавання дроту
- компактність і висока універсальність.
Характеристики
- Виробник: Кайзер
- Тип апарата: інверторний
- Напруга/частота, В/Гц: 220/50
- Тип зварювання: MAG і тільки в середовищі без газу
- Зварювальний струм (MMA), А: 10-120
- Напруга холостого ходу (MMA), В: 42-50
- Діаметр дроту, мм: 0,6-1
- Тип дроту: Тільки флюсовий дріт
- Охолодження: Повітряне, примусове
- Клас захисту: IP21
- Тип ізоляції: H
- Термозахист: Є
- ККД, %: 85
- Робочий цикл, % 60
- Вага, кг: 7
- Гарантія, міс.: 12
Комплектація:
- напівавтомат Kaiser Arc-Flux 120 INP;
- зварювальний рукав із пальником;
- молоток-щітка;
- посібник з експлуатації;
- картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Вага | 7 кг |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Частота струму | 50 Гц |
| Виробник | Kaiser |
| Максимальний зварювальний струм | 120 А |
- Ціна: 6 344 ₴
- Немає в наявності
- Код: 113167
6 344 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


