+380 (66) 582-76-98
+380 (66) 582-76-98

Бензокоса GoodLuck Super GLS 4310 GT
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензокоса GoodLuck Super GLS 4310 GT - потужна бензинова коса, здатна скошувати як невелику, так і жорстку високу траву, сухостій, молоді гілки дерев і кущів.
Коса обладнана потужним 2-х тактним двигуном, при цьому робочий об'єм становить 43 куб.см. Ріжучими елементами слугують волосінь і ніж. Цілісна штанга з приводним валом із загартованої сталі на дев'ять шліців надійно передає крутний момент від двигуна до ріжучої насадки.
Особливості:
- Потужний двигун
- Цілісний вал із загартованої сталі
- Регульована рукоятка
- Фірмовий карбюратор
- Посилена поршнева група
- Простота в експлуатації
Характеристика:
- Розташування двигуна: Зверху
- Тип двигуна: Двотактний
- Тип штанги: Пряма, цільна
- Ріжучий елемент: Волосінь і ніж
- Потужність двигуна: 4300 Вт
- Об'єм двигуна: 43 куб. см
- Холостий хід: 3200 об/хв
- Ширина скошування ножа: 255 мм
- Ширина скошування волосіні: 400 мм
- Об'єм паливного бака: 0,9 л
- Паливна суміш: Бензин АІ-92 + масло для двотактних двигунів
- Вага: 6,5 кг
Комплектація:
- Бензокоса GoodLuck Super GLS 4310 GT
- Шпуля
- Металевий ніж
- Ключі для складання
- Захист для ножа та волосіні
- Ремінь
- Зручні ручки
- Посібник з експлуатації
- Картонна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GOODLUCK |
| Тип | Мотокоса |
| Состояние | Новое |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Мощность двигателя | 2.58 л. с. |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Ширина скашивания ножа | 255 мм |
| Ширина скашивания лески | 400 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Число оборотов холостого хода | 3200 об/мин |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 43 куб. см |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
| Объем топливного бака | 0.9 л |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Плечевой ремень | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.5 кг |
- Цена: 2 974 ₴
- В наличии
- Код: 0304002
2 974 ₴
+380 (66) 582-76-98
Отдел продаж
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0016:00
- Вторник09:0016:00
- Среда09:0016:00
- Четверг09:0016:00
- Пятница09:0015:00
- СубботаВыходной
- ВоскресеньеВыходной


