




Ланцюгова бензопила Kaltman KC-3600
особливості:
- Потужний двотактний двигун номіналом 3,6 кВт
- Посилена поршнева група з ресурсом до 5 років експлуатації
- Два компресійні кільця
- Покриття циліндра та поршня хромоване
- Кований трисекційний колінчастий вал
- Посилений кривошипно-шатунний механізм двигуна
- Карбюратор японського виробництва "WALBRO"
- Ефективна антивібраційна система
- Електронне запалення C.D.I.
- Швидкознімне кріплення повітряного фільтра
- Автоматична подача мастила ланцюга
- Механічний гальмо ланцюга
- Захист від віддачі
- Прогумована рукоятка
- Бічний натяг ланцюга
- Система подвійного вихлопу
- Праймер підкачування палива
- Система "EasyStart" забезпечує легкий запуск двигуна
Технічні характеристики:
Тип: напівпрофесійна
Двигун: двотактний одноциліндровий
Потужність: 4,9 к.с. / 3,6 кВт
Об'єм двигуна: 52 см3
Старт: ручний
Об'єм паливного бака: 0,55 л
Об'єм масляного бака: 0,26 л
Охолодження: повітряне
Максимальні обороти: 2800 ― 9500 об/хв
Довжина шини: 45 см
Крок ланцюга: 0,325"
Паливна суміш: бензин А-92 + олія для 2-х тактних двигунів
Вага: 6,1 кг











| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Kaltman |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 9500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 6.1 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
- Ціна: 3 530 ₴
- Немає в наявності
- Код: 603600
3 530 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний







