




Тример садовий електричний Grand КГ-2800
Опис
Коса електрична Grand КГ-2800 - потужний і надійний інструмент для догляду за вашою ділянкою. З 2800 Вт потужності та 7000 оборотами в хвилину, він легко та ефективно упорядковує газон будь-якого розміру.
Цей інструмент оснащений цільною штангою, забезпечуючи зручність при складанні та транспортуванні. U-подібна (велосипедна) ручка забезпечує комфорт та безпеку під час роботи, роблячи використання приємним навіть за тривалого використання. Плавний пуск знижує навантаження двигуна і продовжує термін служби інструмента.
У комплектацію входять різні насадки, надаючи вам вибір найкращого варіанта для вирішення кожного завдання. Grand КГ-2800 - відмінний вибір для тих, хто цінує надійність та ефективність при догляді за своєю ділянкою. З його допомогою ви швидко та ефективно усунете всі недоліки, надаючи вашій ділянці привабливого та здорового вигляду.
особливості:
Верхнє розташування двигуна дозволяє косити вологу траву.
U-подібна рукоятка та плечовий ремінь - для комфортного утримання та легкого керування.
Модель оснащена напівавтоматичною котушкою із ліскою діаметром 1.6 мм.
Комплектується 3-х лопатевим металевим різальним ножем
Плавний запуск двигуна
Тип штанги: Цілісна штанга
Характеристики Grand КГ-2800:
Вага: 4,8 кг
Діаметр волосіні: 1,6мм
Діаметр ножа: 255мм
Кількість оборотів: 7000 об/хв
Насадки: Котушка з ліскою / 3-х лопатевий ніж
Параметри мережі: 230В/50Гц
Потужність: 2800Вт
Тип рукоятки: U-подібна (велосипедна)
Тип штанги: Цілісна штанга
Рівень шуму: 96дБ
Ширина скошуваної області: 380мм
Комплектація:
Електротриммер Grand КГ-2800;
Щиток – 1 шт;
Шпулька з ліскою – 1 шт;
Трилопатевий ніж - 1 шт;
Рукоятка – 1 комплект;
Плечовий ремінь – 1 шт;
Шестигранний ключ – 2 шт;
Гвинт – 2 шт;
Виделковий ключ – 1 шт;
Вугільна щітка – 1 комплект;
Комбінований ключ – 1 шт;
Інструкція з експлуатації – 1 шт;







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Тип | Електрокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 380 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
- Ціна: 3 276 ₴
- Немає в наявності
- Код: КГ-2800
3 276 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний




