



Напівавтомат зварювальний Redbo MG-295D
Опис
З Redbo MG-295D ви зможете зварювати легко. Його мінімальний зварювальний струм становить 20 А, а максимальний - вражаючі 295 А. Діаметр електрода, що використовується, варіюється від 1,6 мм до 4,0 мм, а для дроту підходять розміри від 0,6 мм до 1,0 мм. Цей апарат забезпечує високий ККД 85%, що робить його ефективним інструментом для професійних завдань.
Redbo MG-295D також має високі характеристики безпеки - клас ізоляції F і захист за стандартом IP21S. Зручний і компактний, легко транспортується завдяки своїм габаритним розмірам 42х21х27 см і вагою всього 13 кг.
Особливості :
Невелике енергоспоживання при підключенні до стандартної мережі з напругою в 220 B.
Можливість виконання зварювання вольфрамовим електродом.
Наявність професійного европукава в комплексі.
Можливість використовувати проволоку діаметром 0,6 - 1 мм.
Зручний бічний механізм завантаження розкошного матеріалу.
Характеристики:
Напруга, 220
Частота струму, Гц 50
Мінімальний зварювальний струм, А 20
Максимальний зварювальний струм, А 295
Діаметр електрода, мм 1,6 – 4,0
Діаметр дроту, що використовується, мм 0,6-1,0
Максимальна споживана потужність, кВт 4,7
Напруга холостого ходу, 60
Тривалість включення (ПВ) на максимальному струмі, % 65
ККД, % 85
Клас ізоляції F
Клас захисту IP21S
Цифровий дисплей Ні
Наявність транспортувального кейсу Ні
Габаритні розміри, см 42х21х27
Швидкознімне з'єднання для MIG-пальника Ні
Вага, кг 13
Гарантія, міс 36
Комплектація
зварювальний рукав;
кабель із затискачем маси;
кабель із тримачем електрода;
щітка-молоток;
захисна маска,
дріт 0,9 мм 0,5 кг
плечовий ремінь
інструкція
гарантійний талон




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redbo |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 295 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Номінальна споживана потужність | 4.7 кВт |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Тривалість навантаження | 65 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 13 кг |
- Ціна: 9 464 ₴
- Немає в наявності
- Код: MG-295D
9 464 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


