




Напівавтомат зварювальний Redbo MG-305
Опис
Універсальний зварювальний напівавтомат Redbo MG-305 входить до професійної техніки цього виробника і відрізняється покращеними технічними характеристиками. Він створений на базі силових транзисторів інверторного типу і включає хороший пакет налаштувань, регулювань і систем захисту, які робить роботу з ним простою, зрозумілою і безпечною. Цей агрегат може замінити собою декілька видів апаратів для обробки металу, так як з ним проводять: напівавтоматичне зварювання зі зварювальним або флюсовим дротом, у середовищі захисного газу або без газу, ручне дугове зварювання, з електродами і при підключенні до євророз'єму вентильного пальника з контактним підпалом та аргонно-дугове зварювання, у захисному газовому середовищі.
З ним можна зварювати як великі деталі, так і тонколистове залізо, чорні та кольорові метали, маловуглецеву та низьколеговану сталь. Дизайн корпусу у нього ергономічний. Усі налаштування прості та зрозумілі. Є захист від перегрівання та перепадів струму в мережі, короткого замикання. Охолодження повітряне. Споживання енергії невисоке – 5,7 квт. Розміри компактні, а вага невелика – 14 кг. Працювати він може від мережі на 220В чи переносного генератора. Робочий цикл напівавтомата збільшено. Гарантія – тридцять шість місяців.
особливості:
Невелике енергоспоживання при підключенні до стандартної мережі з напругою в 220 B.
Можливість виконання зварювання вольфрамовим електродом.
Наявність професійного европукава в комплексі. .
Зручний бічний механізм завантаження розкошного матеріалу.
Проста настройка за допомогою електронного табло.
Характеристики:
Клас апарату:Професійні
Напруга:220В
Найменший зварювальний струм: 20А
Максимальний зварювальний струм: 300А
Потужність:5.7кВт
Режим роботи: Без газу / З газом
Діаметр електрода:1.6-4.0
Частота мережі живлення:50
Діаметр дроту: 0,6-1,0
Діаметр електрода при ММА: 1,6-4,0
Швидкість подачі дроту, м/хв: 1,5-13,0
Кількість пар роликів, що подають:1
ККД, %:80
Наявність режиму ММА:
Номінальний режим роботи (ПВ) за циклу 10 хв., %:60
Габаритні розміри, мм: 530х290х385
Вага кг:14
Комплектація:
кабель маси
купальня
щітка
захисна маска
комплекс наконечників
шланг підключення інертного газу
інструкція
гарантійний талон






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redbo |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 300 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Номінальна споживана потужність | 5.7 кВт |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Вага | 14 кг |
- Ціна: 8 632 ₴
- Немає в наявності
- Код: MG-305
8 632 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



