
Зварювальний інвертор Промінь профі MMA 250 IGBT
Опис
Промінь профі MMA 250 IGBT - даний зварювальний інвертор випущений одним з кращих російських виробників зварювального обладнання - концерном Луч. Модель Профі ММА-250 IGBT призначена для електродугового зварювання, різання та наплавлення кольорових та чорних металів електродами постійного (DC) або змінного (АС) струму. Апарат працює в режимі ручного дугового зварювання постійно струму - режимі ММА.
Цей інвертор відрізняється такими особливостями:
стабільний підпал дуги, практично відсутнє розбризкування металу при зварюванні та шва відмінної якості;
Можливість роботи всіх датчиків (у тому числі і для відповідальних робіт) діаметром від 1,6 мм до 5 мм у всіх просторових положеннях;
широкий діапазон регулювання зварювального струму від 25 до 250 Ампер;
мала вага та габарити зварювального інвертора дозволяють проводити зварювальні роботи, пересуваючись разом з апаратом;
може стабільно працювати на міні-електростанції;
за рахунок вбудованих допоміжних функцій ви можете вести зварювання складних металевих конструкцій, навіть не маючи достатньої для цього кваліфікації;
визначення розташування елементів інвертора та внутрішнього вбудованого вентилятора, що забезпечують відмінне охолодження всього його обладнання (повітряний коридор);
відмінне співвідношення ціна-якість;
Ручка та плечовий ремінь для зручності перенесення.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь профі |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 250 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Номінальна споживана потужність | 8.7 кВА |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 2 694 ₴
- Немає в наявності
- Код: MMA 250 IGBT
2 694 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


