




Зварювальний інверторний апарат Sirius mma-300K
Інверторне зварювання Sirius MMA-300K - апарат дугового зварювання в середовищі постійного струму напівпрофесійного класу підійде як для любителів, так і досвідчених користувачів. За допомогою інвертора моделі ММА-300К можна вирішувати завдання по зварюванню, наплавленню, різанню низьколегованої вуглецевої сталі електродом, що плавиться від 1.6-5.0 мм. Апарат використовується при зварюванні за допомогою електродуги та здатний наплавляти чорні та кольорові метали різними видами електродів. Роботи виконуються на постійному струмі і тому зварювальний шов виходить якісним без надмірного шлакування.
Інвертор Sirius mma 300K оснащений такими функціями як: ANTI-STICK - захист від прилипання електрода; HOT START – функція м'якого підпалу дуги; ARC FORCE – стабілізація дуги під час зварювальної роботи. Всі ці функціональні можливості забезпечують комфортну та якісну роботу.
Переваги пристрою:
─ ANTI-STICK, HOTSTART, ARCFORCE
─ Упевнена робота електродами до 4 мм
─ Плавне регулювання струму з контролем на дисплеї
─ Кейс для зберігання та транспортування
─ Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики Sirius MMA-300K:
Виробник;
SIRIUS Lc. (P.R.C)
Напруга мережі живлення
220 Вольт±15 відсотків
Діапазон установки зварювального струму
від 30 до 300 Ампер
споживана потужність
3,8 (60%) /9,3 (100%) КВатт
Частота мережі живлення
50 Герц
Напруга холостого ходу
65 Вольт
Робочий цикл на максимальному струмі
не більше 60 відсотків
ККД
85 відсотків
Діаметр електрода
від 1.6 до 5 мм
клас захисту
IP21
Гарантія місяців
24
Комплектація:
Апарат "Сіріус" мма-300К
Щиток захисний
Кабель із Тримачем електрода
Кабель із клемою маси
Пластиковий кейс





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirius |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 300 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 30 А |
| Номінальна споживана потужність | 9.3 кВт |
| Мінімальний діаметр дроту | 1.6 мм |
| Максимальний діаметр дроту | 4 мм |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
- Ціна: 2 075 ₴
- Немає в наявності
- Код: mma-300K
2 075 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


