




Пила ланцюгова електрична 1600 Вт, шина 40 см, бічний двигун INTERTOOL DT-2200
ОПИС
Електропила INTERTOOL DT-2200 базова модель з бічним розташуванням двигуна підійде для роботи в саду, на ділянці, а також буде корисна на будівництві та під час заготівлі дров для сезонних робіт. Ідеальна для домовласників та майстрів-аматорів.
Продуктивність
Двигун потужністю 1600 Вт розвиває швидкість ланцюга 11,2 м/с, що забезпечує швидке розпилювання деревини будь-якого виду, від мокрого дерева до деревинно-стружкових плит. Довжина шини 40 см, крок ланцюга 3/8”. Відрізняється легкою вагою, маневреністю та зручністю в роботі.
Збільшений ресурс
Металева шестерня редуктора та наявність знімної металевої приводної зірки роблять пилу надійною, зменшуючи ймовірність поломки, при цьому збільшується її продуктивність!
Автоматичне мастило ланцюга мінімізує передчасне зношування шестеренок і ланцюга, таким чином зводить технічне обслуговування до мінімуму. Для затоки олії передбачений бачок.
Комфорт
Зручна форма передньої ручки забезпечує більш високу маневреність та зручне горизонтальне різання. Невелика вага пили 4 кг гарантує комфортну роботу оператора протягом тривалого часу.
На відміну від бензопили електропилою можна працювати як у приміщенні, так і на вулиці, завдяки відсутності вихлопних газів. Безключова система дозволяє швидко та легко провести регулювання ланцюга, що заощаджує час при обслуговуванні інструменту.
Безпека
Для підвищення безпеки під час роботи, в електропилі реалізована система захисту від випадкового запуску.
Не варто забувати, що будь-який електроінструмент травмонебезпечний. Щоб уникнути травм, при роботі пилкою дуже важливо дотримуватися техніки безпеки, а також використовувати засоби особистого захисту!
Комплектація
Пила електрична
Шина
Ланцюг
Захисний кожух для шини
Інструкція
Гарантійний талон












| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Intertool |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 11.2 м/сек |
| Вага | 4 кг |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
- Ціна: 1 980 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT-2200
1 980 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний







