




Пила ланцюгова електрична 2400 Вт, шина 40 см, плавний пуск, прямий двигун INTERTOOL DT-2204
ОПИС
Електропила INTERTOOL DT-2204 з прямим розташуванням двигуна підійде для роботи в саду, на ділянці, а також буде корисною на будівництві та під час заготівлі дров, для сезонних робіт. Ідеальна для домовласників та майстрів-аматорів.
Продуктивність
Двигун потужністю 2400 Вт розвиває швидкість ланцюга до 13 м/с, що забезпечує швидке розпилювання деревини будь-якого виду, від мокрого дерева до деревинно-стружкових плит. Довжина шини 40 см, крок ланцюга 3/8”.
Збільшений ресурс
Металева шестерня редуктора та наявність знімної металевої приводної зірки роблять пилу надійною, зменшуючи ймовірність поломки, при цьому збільшується її продуктивність!
Автоматичне мастило ланцюга мінімізує передчасне зношування шестеренок і ланцюга, таким чином зводить технічне обслуговування до мінімуму. Для контролю рівня олії передбачений бачок із лючком.
Комфорт
Пила володіє оптимальним співвідношенням потужності та ваги (6,3 кг), дуже маневрена та зручна. Широка форма передньої ручки забезпечує мобільність та зручне горизонтальне різання.
На відміну від бензопили електропилою можна працювати як у приміщенні, так і на вулиці, за рахунок відсутності вихлопних газів.
Безпека
Для підвищення безпеки під час роботи, в електропилі реалізована система захисту від випадкового запуску, також плавний запуск проти ривків на старті.
Функція аварійної зупинки реалізована біля передньої ручки - як тільки на неї натискає оператор спрацьовує захист: зупиняється ланцюг та вимикається живлення двигуна.
Не варто забувати, що будь-який електроінструмент травмонебезпечний. Щоб уникнути травм, при роботі пилкою дуже важливо дотримуватися техніки безпеки, а також використовувати засоби особистого захисту!
Комплектація
Пила електрична
Шина
Ланцюг
Захисний кожух для шини
Інструкція
Гарантійний талон














| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Intertool |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/сек |
| Вага | 6.55 кг |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
- Ціна: 3 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT-2204
3 100 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний







