+380 (66) 582-76-98
+380 (66) 582-76-98





ОТБОЙНЫЙ МОЛОТОК SDS-MAX - GSH 11E (1500Вт, 17Дж, 10.1кг) (BOSCH)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Bosch GSH 11E Відбійний молоток
Перфоратор BOSCH GSH 11 E є одним з найкращих у своєму класі. Сила окремого удару у цього інструмента дорівнює 25 Джоулів, що дає можливість досягти продуктивності в бетоні середньої твердості близько 490 кілограмів за годину роботи.
Цей електричний відбійний молоток ідеально підходить для виготовлення проемів, демонтажів під час будівництва, встановних і сантехнічних робіт.
Одним з чинників, що впливають на довгий термін служби відбійного молотка BOSCH GSH 11 E, є ефективна система пилюки.
Характерики Bosch GSH 11E Відбійний молоток
- Виробник Bosch
- Країна походження
- Німеччина Гарантія 3 роки
- Тип живлення мережі
- Адреса двигуна Вертикальна (бочка)
- Сила 1500 Вт
- Тип патрона Швидкозажимої
- Кол ліміт 900 — 1890 уд/мін
- Рівень вібрацій 18,5 м/с2
- Клас інструмент Професійний
- Габарити 570x270 мм
- Вага 10,1 кілограма
Комплектація:7
- Чемодан для інструментів ®
- Додаткова рукоятка ®
- Плоский зубило, 400 x 25 мм 07
- Тканина для протирки 75
- Тюбік з маслом ®
- Інструкція за застосуванням 07
- Гарантійний талон






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 16.8 кг |
| Максимальна сила удару | 41 Дж. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Кейс в комплекті | Так |
| Максимальна кількість ударів | 1890 |
- Ціна: 21 230 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3385
21 230 ₴
+380 (66) 582-76-98
Отдел продаж
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний





