
Кутова шліфмашина Craft CAG 125/1300
Опис
Угловая шлифмашина Craft CAG-125/1300LV с регулировкой оборотов - для резки, обдирки, зачистки и шлифовки деталей из камня, различных металлов, пластмасс, древесины и подобных материалов.
Болгарки Craft успешно применяются при проведении монтажных, строительных, кузовных, полировочных и т.п. работ в быту и на производстве.
Удобная удлиненная ручка Craft CAG-125/1300LV в сочетании с дополнительными принадлежностями и приспособлениями для шлифовки, зачистки и полировки, область применения инструмента по сравнению с обычными УШМ значительно расширяется.
Технічні характеристики:
Діаметр диска: 125 мм
Швидкість обертання: 11000 об/хв
Харчування (заг): від мережі
Споживана потужність: 1300 Вт
Комплектація:
Машина шліфувальна кутова
Поворотний захисний кожух для безпечної роботи оператора;
Гайка притискна для фіксації диска;
Проміжний фланець для фіксації диска;
Ключ спеціальний для фіксації диска;
Бічна Рукоятка, обгумована;
Керівництво по експлуатації;
Запасні вугільні щітки;
Заводська картонна упаковка;
Особливості:
Фіксація шпинделя
зручна ергономічна подовжена ручка захоплення,помагающая в роботі
Блокування кнопки включення
Ергономічний дизайн
Алюмінієвий корпус редуктора
Проста система заміни вугільних щіток

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Craft |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість обертів | 11000 |
- Ціна: 1 102 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13883
1 102 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


