
Професійний набір інструменту INTERTOOL ET-6027
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL ET-6027
| Матеріал виготовлення | хром-ванадієва сталь |
|---|---|
| Розмір головок | 8-32 мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість одиниць в наборі | 26 од |
| Матеріал валізи | метал |
| Вага | 5,475 кг |
| Обсяг | 0,006075 м. куб |
ОПИС
Набір інструментів ET-6027 TM INTERTOOL включає в себе 26 одиниць з квадратом 1/2" і призначений для усунення різних несправностей в автомобілях.. Набір розміщується в зручному металевому кейсі. Цей набір стане надійним помічником як в гаражі у звичайного автолюбителя, так і в умовах професійного використання на СТО. Використовуваний набір INTERTOOL ET-6027 розмір квадрата – 1/2". Набір включає в себе 20 торцевих головок діаметром від 8 до 32 мм, комірець з плаваючою головкою, карданчик, свічну голівку, два перехідника і тріскачку.
Особливості
Кейс з металу;
Насадки та інструменти з хром-ванадієвої сталі;
Антикорозійна обробка;
Всі інструменти виготовлені з якісної хром-ванадієвої сталі. Даний матеріал відрізняється винятковою міцністю і надійністю, а спеціальне покриття забезпечує надійний захист від руйнівного впливу корозії. Рукоятка з храповим механізмом (трещітка) на 72 зубця з можливістю скидання і фіксації торцевих головок також виготовлені з хром-ванадиумной сталі і при цьому покрита захисним шаром з поліпропілену, що повністю запобігає можливість появи корозії. Всі інструменти укомплектовані металевий кейс з надійними замками і зручною ручкою.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 5.475 кг |
| Кількість в наборі інструментів | 26 |
| Набір ручного інструменту | набір автомобільного інструменту |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Тип упаковки | Металевий кейс |
- Ціна: 1 950 ₴
- Немає в наявності
- Код: ET-6027
1 950 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


