
Набір інструменту INTERTOOL ET-6077
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL ET-6077
| Шарнірні ключі | 8-15 мм |
|---|---|
| Розмір рожково-накидних ключів | 7-19 мм |
| Матеріал виготовлення | Інструментальна вуглецева загартована сталь |
| Розмір головок | 4-32 мм |
| Квадрат | 1/2"; 1/4" |
| Кількість одиниць в наборі | 77 од |
| Матеріал валізи | пластик |
| Вага | 4,400 кг |
| Обсяг | 0,009180 м. куб |
ОПИС
Набір інструментів ET-6077 TM INTERTOOL — незамінна річ для найрізноманітніших потреб, у тому числі і обслуговування автомобіля. Набір складається з 77 одиниць з робочими квадратами 1/2" і 1/4", практичний і надійний в експлуатації. Всі насадки виготовлені з високоякісної інструментальної вуглецевої загартованої сталі, що забезпечує високі експлуатаційні характеристики, а також захист від корозії. Набір укомплектований в зручний пластиковий кейс.Наявність великого набору рожково-накидних, шарнірних і Г-подібних ключів, двох ключів-трещоток, торцевих головок і різноманітних отверточних біт робить набір дуже універсальним і дозволяє здійснювати практично будь-які ремонтні роботи не тільки вдома, але і в гаражі або майстерні. Завдяки суворому дотриманню технології виробництва, весь інструмент характеризуються точністю і відсутністю дефектів.
Особливості
Універсальний набір інструментів для будинку, гаража та майстерні;
Практично всі інструменти набору виготовлені з інструментальної вуглецевої загартованої сталі;
Антикорозійна обробка інструментів;
Весь інструмент відрізняється високою точністю;
Кейс виготовлений з ударостійкого пластику;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 4.4 кг |
| Кількість в наборі інструментів | 77 |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Набір ручного інструменту | Універсальний |
- Ціна: 2 160 ₴
- Немає в наявності
- Код: ET-6077
2 160 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


