


Професійний набір інструментів INTERTOOL ET-7119 Товар за передоплатою
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL ET-7119
| Розмір рожково-накидних ключів | 6-27 мм |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | хром-ванадієва сталь |
| Розмір головок | 4-32 мм; Е10-Е22 |
| Квадрат | 1/2"; 1/4" |
| Кількість одиниць в наборі | 119 од |
| Матеріал валізи | пластик |
| Вага | 12,000 кг |
| Обсяг | 0,021291 м. куб |
ОПИС
Професійний набір інструменту INTERTOOL ET-7119 включає все необхідне для ремонту авто. Крім того, інструменти з даного набору дозволить вам вирішити масу побутових завдань. Набір включає в себе 119 одиниць інструменту з робочими квадратами 1/2" і 1/4": торцеві головки, комбіновані ключі, тріскачки, викрутки, біти і ін Всі інструменти виготовлені з хром-ванадієвої сталі — міцного, надійного і довговічного сплаву. Інструменти розміщені в кейсі з ударостійкого пластику, укріпленого металевими куточками. Міцні металеві замки гарантують збереження інструменту. При розробці кейса особливу увагу було приділено рукоятці. Зручна і потужна, вона дозволяє без проблем транспортувати кейс з інструментами, загальна вага яких досягає 15 кілограм.
Особливості
Універсальний набір інструментів для будинку, гаража та майстерні;
Практично всі інструменти набору виготовлені з хром-ванадиумной сталі;
Антикорозійна обробка інструментів;
Весь інструмент відрізняється високою точністю;
Кейс виготовлений з ударостійкого пластику, посилений металевими куточками і оснащений металевим замками;
Набір інструменту INTERTOOL ET-7119 включає в себе 16 комбінованих гайкових ключів діаметрами 6-27 мм, 10 торцевих головок з робочим квадратом 1/4" (4-13 мм) і 18 торцевих головок з робочим квадратом 1/2" (10-32 мм). Крім того, набір INTERTOOL ET-7119 включає 10 головок «зірок» (Е10, Е11, Е12, Е14, Е16, Е18, Е20, Е22). Також в наявності 2 рукоятки з храповим механізмом (трещотки) на 72 зубця з робочими квадратами 1/2" і 1/4" і можливістю скидання і фіксації торцевих головок. Ці рукоятки повністю покриті захисним шаром з поліпропілену, що виключає можливість появи корозії. Вони призначені для закручування і відкручування кріпильних елементів. Крім цього в набір увійшли два подовжувача з робочими квадратами 1/2" і 1/4" — вони дозволяють працювати з кріпленням, розташованим в самих важкодоступних місцях; інструмент для зачищення проводів; молоток вагою 300 г; чотири викрутки з величезною кількістю насадок і біт, а також плоскогубці і кліщі.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 12 кг |
| Кількість в наборі інструментів | 119 |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Набір ручного інструменту | Універсальний |
- Ціна: 5 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: ET-7119
5 800 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


