

Зварювальний інвертор INTERTOOL DT-4020
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL DT-4020
| Напруга живлення | 230 В |
|---|---|
| Споживана потужність | 7000 Вт |
| Струм зварювання | 30-200 А |
| Діаметр електрода | 1,6-3,6 мм |
| Комплектація | маска для зварювання; дроти з клемами; наплечевой ремінь; щітка для зачистки швів і шлаків |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вага | 10,000 кг |
| Обсяг | 0,040000 м. куб |
ОПИС
Інвертор INTERTOOL DT-4020 – надійний побутовий інструмент, призначений для зварювання металевих конструкцій і виробів. Під час ремонту, в гаражі, а часом і в побуті складно обійтися без такого роду електроінструменту. Тому що навіть самі елементарні металеві з'єднання потребують зварюванні для надійності всієї конструкції. Даний зварювальний апарат являє собою випрямляч стабілізованого струму і призначений для дугового зварювання постійним струмом, контрольованої мостовим транзистором. Особливі характеристики даної системи регулювання (інвертор), такі як: висока швидкість і точне регулювання забезпечують високу якість зварювання з використанням штучного зварювального електрода.
Зварювальний апарат інверторного типу має ряд переваг:
Стійкість дуги,
Легкість контролю ванни розплаву,
Простота установки і експлуатації, висока якість і широка область застосування.
Інвертор DT-4020 підвищує частоту мережі з 50/60 Гц до, більш ніж 100кГц, знижує напругу генерує потужний постійний струм для зварювання допомогою техніки широкоимпульсной модуляції. Інвертор DT-4020 живиться від мережі напругою 230 В з частотою струму 50 Гц, споживаючи при цьому 7к Вт потужності. Максимальний струм зварювання становить 200А, а застосовуються електроди діаметрами в 1.6-3.6 мм, дозволять працювати з різними товщинами металу і умов робіт. Інвертор дуже зручний і компактний для транспортування з розташованою у верхній частині інвертора ручкою для його локації. Його вага складає всього 8 кг.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 10 кг |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 3.6 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 30 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Напруга живлення | 230В |
- Ціна: 5 145 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT-4020
5 145 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


