+380 (66) 582-76-98
+380 (66) 582-76-98

Мотопомпа NPO Garden MP30-90 Макс напір 30 м, Мак продукт. 90м³/год, чиста або забруднена вода
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис мотопомпа
Гарантія 12 МІСЯЦІВ
Обмеження
- Робоча рідина: чиста або забруднена вода або інша рідина, схожа з водою по щільності і хімічної активності
- Загальна мінералізація (сухий залишок) не більше 1500 г/м3
- Показник pН 6,5 – 9,5
- Максимальна температура рідини: +80 ºС
- Максимальний розмір частинок , не більше 8 мм (в залежності від моделі)
- Зміст механічних домішок не більше 1%
- Вміст хлоридів не більше 350 г/м3
- Зміст сірководню не більше 1,5 г/м3
- Температура навколишнього середовища: + 1 ºС … + 50 ºС
- Не призначені для використання в питне водопостачання
Конструктивні характеристики
- Моноблочні горизонтальні встановлені на рамі
- Корпус насосної камери зі сплаву алюмінію
- Колесо робоче – центробіжне, напівзакритого типу, виконане з чавуну
- Ущільнення торцеве – графіт / кераміка / NBR / AISI 304
- Укомплектований зворотним клапаном з фільтром
- Укомплектований комплектом приєднувальних
Двигун
- одноциліндровий чотиритактний бензинового типу OHV (з верхнім розташуванням клапанів) з самовентиляцією
- захист двигуна від роботи без масла
- Система запуску: ручна
- Система запалювання: напівпровідниковий магнето
- Максимальні обороти двигуна: 4000 об / хв
- Бензин: АИ92
- Масло: 10W-30

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Насосы плюс оборудование |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная пропускная способность | 90 куб. м/час |
| Максимальный напор | 30 м |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 8 мм |
| Глубина всасывания | 7 м |
| Перекачиваемые среды | Вода с примесями |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 80 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 50 град. |
| Вес | 44 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Характеристики привода | |
| Марка двигателя | OHV |
| Мощность двигателя | 9.5 кВт |
| Тип топлива | Бензин |
| Масляной датчик | Да |
| Время автономной работы | 1 час |
| Датчик уровня масла | Да |
| Высота подъема | 30 м |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 480 мм |
| Длина | 640 мм |
| Высота | 520 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр присоединительного патрубка | 100 мм |
- Цена: 12 006 ₴
- В наличии
- Код: 7056NP22
12 006 ₴
+380 (66) 582-76-98
Отдел продаж
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0016:00
- Вторник09:0016:00
- Среда09:0016:00
- Четверг09:0016:00
- Пятница09:0015:00
- СубботаВыходной
- ВоскресеньеВыходной


