




ЗВАРЮВАЛЬНИЙ ІНВЕРТОР - СА-245 (СВІТЯЗЬ) Зварювальний Інвертор СВІТЯЗЬ СА-245, 220В, зварювальний струм 20-245 А
Опис Світязь СА-245 Зварювальний інвертор
Компактний і продуктивний зварювальний інвертор, що працює на постійному струмі, в режимі ручного дугового зварювання (ММА). Покупка такого устаткування стане відмінним придбанням для вирішення побутових і напівпрофесійних завдань. Інвертор відмінно працює в умовах нестабільної напруги (180 - 240В), тому може використовуватися на абсолютно різних об'єктах.
Зварювання може здійснюватися усіма існуючими типами електродів діаметром не перевищує 5 мм. Межі регулювання зварювального струму в плавному режимі може змінюватись в межах 20 - 245В, що дозволяє використовувати обладнання для з'єднання металу різного виду і товщини, без розбризкування і втрати якості.
Схема інвертора розроблена таким чином, що апарат оснащений усіма необхідними функціями. Система антиприлипания електродів «Anti-Stick», сприяє зниженню напруги дуги, зменшуючи тим самим зварювальний струм, забезпечуючи полегшений відрив залип електрода від деталі, що зварюється. Функція гарячого старту «Hot Start», дозволяє відразу приступити до роботи, створюючи на початковому етапі більша напруга. Форсування дуги «Arc Force» - система, яка допомагає краплі металу з легкістю відірватися від електрода, запобігаючи її залипання.
Корпус зварювального інвертора виконаний з міцного металу, він легкий і міцний, відмінно відводить виділяється в процесі роботи тепло. Зручна нековзна ручка, поряд з невеликою вагою (4 кг), забезпечує комфортну транспортування і надає можливість виконувати роботу на висоті. Ступінь захисту обладнання (IP21), не дозволяє воді, пилу та іншого сміття потрапити всередину обладнання.
Переваги:
- Економне енергоспоживання
- Ефективна система повітряного охолодження, захист від перевантаження
- Стабільна робота від вхідної напруги (180 - 240В)
- Наявність функцій антиприлипания, гарячий старт і форсаж дуги
- Зручний пластиковий чемодан для транспортування і зберігання
Характеристики Світязь СА-245 Зварювальний інвертор
| Виробник | Світязь |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 18 місяців |
| Тип обладнання | Інвертор |
| Тип зварювання | Дугове зварювання (ММА) |
| Струм зварювання | Постійний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальний струм | 20А |
| Максимальний струм | 250А |
| Хв. діаметр електродів | 1.6 мм |
| Макс. діаметр електродів | 5 мм |
| Робоча напруга | 220В |
| Тип ізоляції | H |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Робочий цикл | 60% |
| Захист від перегріву | Так |
| Функція " Гарячий старт «Hot-Start» | Так |
| Функція Форсаж дуги «Arc Force» | Так |
| Функція Антиприлипання «Anti-Stick» | Так |
| Охолодження | Повітряне |
| Клас інструменту | Побутової |
| Межі зміни напруги мережі живлення, В | 180 - 240В |
| Вага | 4 кг |
| Комплектація |
- Зварювальний інвертор |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 250 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
- Ціна: 1 763 ₴
- Немає в наявності
- Код: 55016
1 763 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



