
ЗВАРЮВАЛЬНИЙ ІНВЕРТОР - СТАЛЬ ММА-245 (СТАЛЬ) Зварювальний Інвертор СТАЛЬ ММА-245, 220 В
Опис Сталь ММА-245 Зварювальний інвертор
Сталь ММА-245 - невеликий, високотехнологічний зварювальний інвертор, призначений для ручного дугового зварювання в режимі постійного струму MMA. В якості робочих елементів використовуються штучні електроди діаметром 1.6 - 5 мм. Апарат наділений всіма необхідними для якісної зварки опціями, тому він відмінно працює в місцях з проблемним напругою, стабільно тримає дугу і підпалює електрод.
Живлення здійснюється від стандартної однофазної мережі напругою 220В. Регулювання зварювального струму відбувається в плавному режимі, в діапазоні 20 - 245А. Завдяки можливості точно регулювати силу струму на виході, зварювання можна використовувати при роботі з тонкими металами.
Наявність системи «HOTSTART» сприяє легкому створення електричної дуги, дозволяючи миттєво почати зварювання, навіть після тривалого відпочинку. Функція «ANTI-STICK» перешкоджає залипанню електродів, роблячи процес зварювання максимально комфортним. Охолодження обладнання відбувається в інтенсивному режимі, за рахунок потужного вбудованого вентилятора. Конструкцією також передбачені системи захисту від перенапруження та перегріву.
Работая со сварочным инвертором Сталь ММА-245 у Вас не возникнет проблем с выходами для рабочих кабелей, они четко обозначены, не окисляются, и обеспечивают надежное крепление штекеров. Также не остается без внимания вес оборудования, который равен всего 4 кг и прочный металлический корпус, который надежно защищает агрегат от внешних воздействий. Такие особенности позволяют не только с комфортом транспортировать устройство, но и проводить сварочные работы в сложных условиях.
Преимущества:
- Низкий уровень энергопотребления
- Эффективная система воздушного охлаждения, защита от перегрузки
- Стабильная работа от входного напряжения (180 - 240В)
- Функции предотвращения залипания электрода, быстрый старт и форсаж дуги
Характеристики Сталь ММА-245 Сварочный инвертор
| Производитель | Сталь |
| Страна происхождения | Китай |
| Гарантия | 18 месяцев |
| Тип оборудования | Инвертор |
| Тип сварки | Дуговая сварка (ММА) |
| Ток сварки | Постоянный |
| Количество фаз | 1 |
| Минимальный ток | 20А |
| Максимальный ток | 245А |
| Мин. диаметр электродов | 1.6 мм |
| Макс. диаметр электродов | 5 мм |
| Рабочее напряжение | 220В |
| Тип изоляции | H |
| Степень защиты | IP21 |
| Рабочий цикл | 60% |
| Защита от перегрева | Да |
| Функция Горячий старт «Hot-Start» | Да |
| Функция Форсаж дуги «Arc-Force» | Да |
| Функция Антиприлипание «Anti-Stick» | Да |
| Охлаждение | Повітряне |
| Клас інструменту | Побутової |
| Межі зміни напруги мережі живлення, В | 180 - 240В |
| Вага | 4 кг |
| Комплектація |
- Зварювальний інвертор |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 245 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
- Ціна: 1 654 ₴
- Немає в наявності
- Код: 55935
1 654 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


