
ЗВАРЮВАЛЬНИЙ ІНВЕРТОР - СТАЛЬ ММА-250 (СТАЛЬ) Зварювальний Інвертор СТАЛЬ ММА-250, 220 В
Опис Сталь ММА-250 Зварювальний інвертор
Стабільний і надійний зварювальний інвертор Сталь ММА-250 для аргонової та електродугового зварювання постійним струмом в умовах побутової і професійної діяльності. Його використання можливе в різних сферах будівництва та ремонту.
Прибор отличается легким воспламенением дуги и высоким качеством сварного шва. С его помощью Вы можете работать с такими материалами как нержавеющая сталь, никель, медь, а также производить ювелирную сварку тонких металлов, толщиной не менее 0.5 мм.
Работает инвертор от обычной однофазной сети напряжением 220В и за счет объемного сетевого фильтра он не перегружает сеть даже при максимальном токе. Интуитивно понятное управление, позволяет с легкостью применять технику, как новичкам, так и знающим специалистам.
Діапазон регулювання зварювального струму в плавному режимі варіюється в межах 20 - 250А, що надає можливість варити електродами діаметром від 1.6 до 5 мм.
В моделі використана покращена система повітряного охолодження, в основі якої лежить потужний інтегрований вентилятор. У процесі роботи внутрішні деталі системи зазнають впливу високих температур, щоб уникнути перегріву вони охолоджуються під впливом сильного потоку повітря.
Наличие дополнительных функций и систем защиты (Anti-Stick, Hot start и Arc-Force), значительно упрощают процесс использования оборудования, делая работу более удобной и безопасной. Благодаря небольшим размерам и скромному весу 4 кг, его удобно брать с собой, использовать в местах ограниченного доступа, а также производить сварку на высоте.
Характеристики Сталь ММА-250 Сварочный инвертор
| Производитель | Сталь |
| Страна происхождения | Китай |
| Гарантия | 18 месяцев |
| Тип оборудования | Инвертор |
| Тип сварки | Дуговая сварка (ММА) |
| Ток сварки | Постоянный |
| Количество фаз | 1 |
| Минимальный ток | 20А |
| Максимальный ток | 250А |
| Мин. диаметр электродов | 1.6 мм |
| Макс. діаметр електродів | 5 мм |
| Робоча напруга | 220В |
| Тип ізоляції | Н |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Робочий цикл | 60% |
| Захист від перегріву | Так |
| Функція " Гарячий старт «Hot-Start» | Так |
| Функція Форсаж дуги «Arc Force» | Так |
| Функція Антиприлипання «Anti-Stick» | Так |
| Охолодження | Повітряне |
| Клас інструменту | Побутової |
| Межі зміни напруги мережі живлення, В | 180-240В |
| Вага | 4 кг |
| Комплектація |
- Зварювальний інвертор |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 250 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
- Ціна: 2 496 ₴
- Немає в наявності
- Код: 69782
2 496 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


