




Лазерний далекомір Einhell TC-LD 50
Лазерний далекомір Einhell TC-LD 50 дозволяє легко і точно вимірювати відстані до 50 метрів, тому його можна використовувати для вимірювання відстаней, а також для розрахунку площ і обсягів. Просте вимірювання площ наприклад для розрахунку необхідної фарби, шпалер або кількості плитки, паркетної дошки. Інтерфейс для вимірювання має змінні налаштування, що дозволяють вимірювати або від переднього або заднього краю або стопорної пластини. Результати можуть бути додані і відняті, для непрямих вимірювань є вбудована функція Піфагор (Піфагор), а для безперервних вимірювань функція min / max. Функція покрокових вимірювань дозволяє вимірювати заздалегідь задані відстані, наприклад, для розміщення стовпів паркану. Останні 20 результатів вимірювань зберігаються автоматично. Функція безпеки гарантує, що лазер активується тільки після повторного включення. Він вимикається автоматично через 3 хвилини простою.
Купити лазерний далекомір Einhell TC-LD 50 Ви можете в нашому інтернет-магазині за відмінною ціною.
Особливості лазерного далекоміра Einhell TC-LD 50:
- Просте і точне вимірювання відстаней до 50 м
- Вимірювання від переднього краю заднього краю або стопорної пластини
- Просте вимірювання довжин, площ та об'ємів
- Додавання і віднімання довжин, площ та об'ємів
- Функція Піфагора: непряме вимірювання довжин і висот
- Функція покрокових вимірювань дозволяє вимірювати заздалегідь задані відстані
- Функція Min / max для безперервних вимірювань
- Останні 20 вимірювань зберігаються автоматично
- Функція безпеки: лазерне випромінювання тільки після повторного включення живлення
- Зручне керування завдяки м'якій ручці
- Автоматичне відключення після 3 хвилин бездіяльності
- Практична сумка для зберігання
- Харчування 2 шт. x 1,5 В батареї типу ААА (не входять в комплект поставки)
Технічні характеристики лазерного далекоміра Einhell TC-LD 50:
| Тип лазера: | Class 2, 635 нм |
| Робочий діапазон: | 0,05 - 50 м |
| Точність: | +/- 2 мм/м |
| Час автоматичного відключення: | 3 хвилини |
| Вага нетто: | 0,12 кг |
| Вага брутто: | 0,31 кг |
| Розміри в упаковці: | 200 x 67 x 113 мм |








| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 635 нм |
| Максимальна дальність вимірювань | 50 м |
| Мінімальна дальність вимірювань | 0.05 м |
| Стан | Новий |
| Точність вимірювання +/- | 2 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.12 г |
| Додаткові функції | |
| Обчислення об'єму | Так |
| Обчислення площі | Так |
| Живлення | |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Тип батарейки | ААА |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
- Ціна: 2 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2270080
2 600 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний






