




Лазерний нівелір Einhell TC-2 LL
Новий лазерний нівелір Einhell TC-LL 2 дозволяє проектувати поодинокі прямі горизонтальні і вертикальні лазерні лінії або перехресні лінії з точністю +/- 0,5 мм/м на стіни, підлогу, стелю або заготовки. З лазерним нівеліром Einhell TC-2 LL складне вирівнювання предметів по висоті або по одній лінії залишиться в минулому. Цей лазерний нівелір має функцію самонівелірованія - автоматична компенсація неточного розміщення до +/-4° зі світлодіодом, який попереджає про кутах нахилу більше +/-4°. Зручне розміщення на поверхнях можливо з допомогою універсального затиску для точної роботи. Різьбове з'єднання 1/4 "інтегровано у лазерний нівелір Einhell TC-2 LL для можливості використання на штативі. Зручний захоплення і захист лазерного нівеліра забезпечується його прогумованим корпусом. В комплект поставки входить універсальний затискач для зручної роботи і сумка.
Купити лазерний нівелір Einhell TC-LL 2 Ви можете в нашому інтернет-магазині за відмінною ціною.
Особливості лазерного нівеліра Einhell TC-LL 2:
- Проста проекція лазерної перехресної лінії (хреста)
- Проектування горизонтальної або вертикальної лазерної лінії
- Кутове позиціонування за допомогою універсального затиску
- Самонівелірованіе (попередження світлодіода, якщо нахил більше 4°)
- Вбудована різьблення 1/4 "для використання з штативом
- Також можна використовувати як цифровий рівень
- Зручне керування завдяки м'якому корпусу
- Харчування 2 шт. x 1,5 В батареї типу АА (не входять в комплект поставки)
Стандартні комплектуючі лазерного нівеліра Einhell TC-LL 2:
- Універсальний затискач для зручної роботи
- Практична сумка для зберігання
Технічні характеристики лазерного нівеліра Einhell TC-LL 2:
| Тип лазера: | Class 2, 635 нм |
| Робочий діапазон: | 8 м |
| Точність: | +/- 0,5 мм/м |
| Час автоматичного самонівелірованія: | 5 з |
| Діапазон самонівелірованія: | +/-4° |
| Різьба для триноги: | 1/4 " |
| Вага нетто: | 0,23 кг |
| Вага брутто: | 0,76 кг |
| Розміри в упаковці: | 215 x 88 x 187 мм |





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.23 кг |
| Час автоматичного нівелювання | 5 сек |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 635 нм |
| Живлення | Батарейки |
| Похибка вимірювання | 0.5 мм/м |
| Робочий діапазон | 8 м |
| Стан | Новий |
| Кут самовирівнювання | 4 град. |
| Додаткові функції | |
| Бульбашковий рівень | Так |
| Робота в похилому положенні | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Штатив | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
- Ціна: 1 396 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2270105
1 396 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



