




Лазерний нівелір Einhell TELL 360
Новий лазерний нівелір Einhell TELL 360 є ідеальним інструментом для монтажу, ремонту, укладання і дозволяє проектувати поодинокі прямі горизонтальні на 360°і вертикальні лазерні лінії або перехресні лінії з точністю +/- 0,4 мм/м на стіни, підлогу, стелю або заготовки. З лазерним нівеліром Einhell TELL 360 складне вирівнювання предметів по висоті або по одній лінії залишиться в минулому. Цей лазерний нівелір має функцію самонівелірованія - автоматична компенсація неточного розміщення до +/-4° зі світлодіодом, який попереджає про кутах нахилу більше +/-4°. Час самовирівнювання становить п'ять секунд. Зручне розміщення на поверхнях можливо з допомогою з настінного кронштейна для точної роботи. Різьбове з'єднання 1/4 "інтегровано у лазерний нівелір Einhell TELL 360 для можливості використання на штативі. Зручний захоплення і захист лазерного нівеліра забезпечується його прогумованим корпусом. У комплекті йде регульований по висоті настінний кронштейн для зручності роботи і сумка.
Купити лазерний нівелір Einhell TELL 360 Ви можете в нашому інтернет-магазині за відмінною ціною.
Особливості лазерного нівеліра Einhell TELL 360:
- Проста проекція лазерної перехресної лінії (хреста)
- Проектування горизонтальної лінії на 360 °
- Проектирование горизонтальной или вертикальной лазерной линии
- Угловое позиционирование с помощью универсального зажима
- Самонивелирование (предупреждение светодиода, если наклон более 4°)
- Встроенная резьба 1/4 "для использования с штативом
- Также можно использовать как цифровой уровень
- Удобное управление благодаря мягкому корпусу
- Питание 4 шт. x 1,5 В батареи типа АА (не входят в комплект поставки)
Стандартные комплектующие лазерного нивелира Einhell TE-LL 360:
- В комплекте регулируемый по высоте настенный кронштейн для удобства работы
- Практичная сумка для хранения
Технічні характеристики лазерного нівеліра Einhell TELL 360:
| Тип лазера горизонтальний: | Class 2, 650 нм |
| Тип лазера вертикальний: | Class 2, 635 нм |
| Робочий діапазон: | 20 м |
| Точність: | +/- 0,4 мм/м |
| Час автоматичного самонівелірованія: | 5 з |
| Діапазон самонівелірованія: | +/-4° |
| Різьба для триноги: | 1/4 " |
| Вага нетто: | 0,27 кг |
| Вага брутто: | 0,56 кг |
| Розміри в упаковці: | 102 x 59 x 118 мм |







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.27 кг |
| Час автоматичного нівелювання | 5 сек |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 650 нм |
| Живлення | Батарейки |
| Похибка вимірювання | 0.4 мм/м |
| Робочий діапазон | 20 м |
| Стан | Новий |
| Кут самовирівнювання | 4 град. |
| Додаткові функції | |
| Обертальний лімб | Так |
| Робота в похилому положенні | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
- Ціна: 4 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2270110
4 300 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний





